Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan, mi értelme van...

Most komolyan, mi értelme van élni?

Figyelt kérdés
Nem látok semmi olyan dolgot, amiért érdemes lenne küzdeni, az életem egy pechszéria, ennek rendje-módja szerint sem barátaim, sem szerető barátnőm nincsen. Nem tudok elérni semmit sem ebben az életben, szomorú vagyok. Az emberek nagyobb részének pikk-pakk összejön minden, nekem szinte soha semmi. Egyesek meg csodálkoznak, hogy reményvesztett vagyok. Tehetetlenül bámulok magam elé, nem tudom, mit tehetnék. Utálom magam, nem akarok élni.
2017. márc. 20. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

ilyen lúzer felfogással nem sok, inkább változtass a felfogásodon és tegyél a saját boldogságodért

a "pik-pak összejött" dolgok mögött te nem is látod mennyi munka lehet...


24F

2017. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most nem akarok itt neked külön kiselőadást tartani az élet értelméről, a gondolatok hatalmáról, az emberi kitartásról, hitről, és egyéb hasonló dolgokról.

Menj el egy "agyturkász"-hoz, és beszélgess el vele ezekről a dolgokról, és majd megvilágosodsz. Ott belül igen-igen nagy a sötétség.

2017. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az elsö is irta, te azt csak gondolod, hogy minden magatol jon. Boldogsagert tenni kell.
2017. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pikk-pakk összejön? Hol èlsz te? Egy-egy siker mögött óriàsi munka van. Csak azt te nem akarod. Csak rögtön a sikert. Ìgy nem műkődik.
2017. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyél fel magadnak egy pár kérdést:

Reális célokat tűztél ki magad elé?

Tényleg mindent megtettél annak érdekében, hogy elérd azokat?

Ha igen, akkor próbálj meg visszaemlékezni hol akadtál el és próbáld újra.

Tudom nem egyszerű támogatás nélkül, de nem lehetetlen elérni a céljaidat, ha nagyon akarod és tényleg mindent megteszel értük.

Bár először is találj magadnak egy célt amiért küzdhetsz.

2017. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezért utálom a sikertörténeteket, mert csak azt az 1 embert mutatják be.. de a másik 30 milliót aki belebukott többször is, soha nem lett sikeres na azt nem!
2017. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 30 millió belebukott többször is... és itt a lényeg, a többször is-en van: vagyis mindig újra kezdte, és nem azon kezdett el filózni, hogy ha nem sikerült, akkor van-e értelme az életnek? Akárhányszor is belebukott, megpróbált tanulni a hibáiból, megtanulta figyelembe venni azokat a körülményeket, amelyeket korábban elmulasztott, és ismét csak felállt, és ismét csak neki gyürkőzött, és ismét csak csinálja tovább, mert az "Életben nem a cél a lényeg, hanem az oda vezető út megtételének minősége!" (Tibeti tanítás)
2017. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!