Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelez az ha az orvosunk...

Mit jelez az ha az orvosunk hol tegez hol pedig magáz bennünket?

Figyelt kérdés
Van egy velem egykorú fog dokinőm.Aki mikor többször jártam hozzá letegezett.Majd volt,hogy magázott.Multkor egy rendezvényen voltunk ő megismert és köszönt, én arra jó napottal köszöntem.Majd ujra össszefutottunk és sziát köszönt akkor én is ugy köszöntem neki.Másnap mikor megláttam sziával üdvözlötem akkor kicsit beszédbe is elegyedtünk,de nem tudom jó-e hogy tegeződünk,kissé kinos,mert ugy érzem volt benne kis távolság mikor sziát köszöntem,de lehet csak igy érzem,mert van bennem tartás az orvosoktól.De az is lehet mivel a kezelések folyamán ismerkedtünk meg,hogy valamilyen módon szeretné megőrizni a tekintélyét az orvos-beteg kapcsolatban.Sem a tegezést, sem a beszélgetést nem én kezdeményeztem.Most nem tudom ha megyek hozzá kezelésre vagy fel kell hivnom tegezhetem vagy magázzam?A városban,vagy ha közösségben találkozunk az más.

2017. ápr. 2. 21:32
 1/3 anonim válasza:
mondd meg neki h bizonytalan vagy miatta és állapodjatok meg egyik vagy másik verzióban
2017. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

pszichológusuknál ez egy rugalmassági teszt.

normális embereknek nem okoz gondot sem a magázva beszélgetés sem a tegező viszony.

aztán ezekkel a váltásokkal lövik be,hogy ez zavar-e téged és ehhez igazítják a kezelésed.


ha nem pszichológus,akkor meg annyi az egész,hogy következő alkalommal,felteszed a kezed és azt mondod-nah állj!-és mosolyogsz.

most tegeződünk,vagy magázódunk,jó lenne eldöntetni végre dokinéni.

2017. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem pszichológus,de van neki jó pszichológiai érzéke.Csak nem értem az egészet és ez zavarba ejt.Nem hinném,hogy zavarja a tegezés,renedlőn kivül biztosan nem.A rendelőben meg hol igy,hol ugy szól hozzám,kezdetben csak magázódtunk.Utána ő az 4-5.kezelés folyamán elkezedett tegezni.Nekem ez a mihez tartás végett zavarbaejtő.Egyrészt megértem,mivel nem ismerjük egymást annyira,lehet tart tőle,ha a rendelőben tegeződünk akkor túl lazán fogom venni amit mond esetleg akadékoskodni fogok,vagy tul lazán fogom megszólitani őt,vagy haverkodni akarok vele,pedig nem vagyok olyan tipus,nem is ez a célom.De konkrétan nem mondta,hogy nyugodtan tegeződjünk,úgy mondjuk sokkal egyszerübb lett volna.Nekem meg kellemetlen rákérdezni,mégiscsak az orvosom.
2017. ápr. 3. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!