Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a szomszédom...

Krisztián katalin kérdése:

Mit tegyek a szomszédom folyamatosa fotóz bennünket egy törvényes megoldást?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel...
2015. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem mindegy, hogy azért fotóz-e, mert vén kéjenc, te meg egy jó kiállású nő vagy, vagy pedig azért, mert lopjátok az almáját...

Első esetben valóban fel lehet jelenteni, de előtte megmondhatod neki, hogy hagyja abba, ez törvénybe ütköző.

2015. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Visszafotóztad már? Hátha akkor elmegy tőle a kedve.
2015. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy öreg ember aki távcsővel leskelődött,kölcsön kértem nagybátyám távcsövét és amikor láttam én is elővettem bele néztem,majd integettem, ezt 2x-3x eljátszottam,leszokott róla :D
2015. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hú,ha mi öreg szomszédaink is leskelődnek,baromi idegesítő...netezzenek,vagy nézzék a tv-t...
2015. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK ÖRÜLÖK AKI IRT DE A RENDŐRSÉG AZT VÁLASZOLTA NEM RÁJUK TARTOZIK A FOTÓZÁS

50 60 KÖZÖTT VAN A PALI ÉS HOGY MÉG CIFRÁBB LEGYEN Ő HOLLAND ÁLLAMPOLGÁR AKI A KÖRNYÉKEN IGAZI KIS KIRÁLYNAK ÉRZI MAGÁT

HÁT MOST AKKOR HA NEM A RENDŐRSÉG AKKOR KI FOGLALKOZIK AZ ÜGGYEL MERT UGYE HA ÉN MINT MAGYAR ÁLLAMPOLGÁR LE FOTÓZNÁM PÁR 10.000 FT FIZETNÉK ÉRTE EZ A JOBBIK ESET A MÁSIK MEG HOGY PÁR HÓNAPOT CSÜCSÜLNÉK A HŰVÖSÖN MERT UGYE MEG SÉRTETTEM A JOGAIT A DRÁGÁNAK

2015. aug. 5. 17:13
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom, ez inkább szabálysértés, nem pedig bűnügy.
2015. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jut is eszembe, még az is fontos, hogy közterületen történik? Vagy a te magánterületeden? Vagy az övén? Vagy kettőtök közös tulajdonán?
2015. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem is értjük igazán, hogy hol, milyen alkalomkor fotóz benneteket. Felmászik a szomszéd a saját telkén egy létrára, és mikor szeded az almát a fátokról, akkor fotóz téged? Vagy a háza ablakából lát rád? Vagy honnan fotóz? És te hol vagy amikor fotóz?

Fotózd le, amikor fotóz, és ezzel a fotóval dokumentáld a panaszodat.

2015. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Vicces az egész kérdés. Szerintem ha holland,adjál neki füvet, attól lenyugszik :D
2015. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!