Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsit furcsa kérdés lesz, de...

Kicsit furcsa kérdés lesz, de amikor ezt csinálja valaki olyankor nem gondolom jól hogy engem bámul?

Figyelt kérdés
Amikor ülök a buszon az ablaknál mondjuk, előttem lévő kettős ülésre beül valaki rendesen háttal nekem de nem pontosan elém, nem az ablakhoz hanem kívülre. És akkor egyszer csak az út során mereven, szigorúan oldalra fordítja a fejét, nem hátra csak oldalra, és ilyenkor úgy érzem hogy a szeme sarkából engem bámul ilyen mereven. Mert úgy azért benne vagyok a látószögében és láthat engem is, ilyenkor megfordul a fejemben hogy talán nem bízik bennem, tart tőlem és kellemetlenül érzem magam. De aztán lehet hogy csak paranoiás vagyok és egyáltalán nem is engem néz. Ezek csak paranoiás gondolatok?
2017. ápr. 3. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üldözési mánia. Ha téged ez ennyire zavar, vegyél egy biciklit vagy gyalogolj.
2017. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Paranoiás vagy. Ha nem bízik benned, vagy tart tőled, feláll és odébb megy, ez nem a te gondod. Kicsi önbecsülésből is fakadhat, hogy azt érzed, mindenki néz, méghozzá valamilyen negatív okból kifolyólag.
2017. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, veled van a gond.
2017. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Az attól függ, hogy mennyire vagy bizalomgerjesztő.


Ha baltás gyilkosra hasonlítasz, akkor mit lepődsz meg? :DDD


Ha "radiátorra" emlékeztetsz...a fékezéstől minden hetero megijedne:DDD


Ha meg átlagos vagy vonzó vagy, mit csodálkozol...:DDD


Igazából ülj előre és mögötted lesz mindenki vagy ácsorogjál, de ne valaki mögé;)

2017. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Paranoiás vagy.

Sokan azért ülnek kívülre, mert nem akarják, hogy más üljön melléjük, vagy ha jön valaki, akkor belülre engedik, mert kívül könnyebben mozognak, leszállnak.

Azért fordítja oldalra a fejét, mert unatkozik és bámul ki az ablakon.

2017. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésedre 1 év múlva is emlékezni fogsz?


Ne tán emlékezni fog a buszon épp akkor melletted ülő?

(szerinted?)


Járj gyalog, és ha netán emberrel találkozol útközben, köszönj neki egy jó napot.:)

Nem fogod megbánni ;)

2017. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!