Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen"furcsa"szokásoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen"furcsa"szokásotok van amikor szerelmesek vagytok? Milyenek vagytok olyankor?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Boldog vagyok, ami elég fura. :D
2016. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Touché, első. :D Szintúgy.
2016. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Én, onnantól, átveszem a cicifix szerepét.
2016. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Boldogaag ennek kovetkezteben rendrakas es takaritas mindennap a legnagyobb prdcizitással
2016. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyankor feldobodott vagyok,jobban figyelek magamra,mert ugy érzem van miért,kiért,mert vki észreveszi.. :)

Meg olyankor h-lye ragaszkodó pióca vagyok ha vkit megszeretek, az a baj. Ezért nem szeretek senkit megszeretni,mert akkor nehéz elengedni,és nem akarok többet csalódni. :)

2016. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyankor izgatott vagyok és rossz a gyomrom, alig bírok enni, általában -5kg a vége. :D
2016. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szinte bármit megteszek, hogy sokat legyünk együtt (ha ő is szerelmes). esőben, szélben is. keveset alszom. sokat akarok szeretkezni. kitalálni új dolgokat, miket csináljunk együtt.
2016. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 K...László ***** válasza:
Én sűrűbben takarítom a lakást, a fürdőszobát nagyítóval is átnézem, nehogy valahol vízkő maradjon. A mitesszereimet is nagyítóval megnézem halogénlámpánál, mert 30 méterről észrevesz a lány 1db eltömődött pórust az arcomon, és rosszullét kerülgeti ettől! Nem akar megbántani, és inkább azt mondja, pl fáj a feje, hazamegy. Ha áthívok hozzám egy lányt, azt olyan felkészülés előzi meg, mintha űrrakétát akarnék elindítani. És kb fingot nem ér, mert mindig talál valamit úgy is. Legtöbbször nem mondják el, mi a bajuk, csak már egyszer csak mást szeretnek. Úgy érzik, szándékosan bosszantom őket, és nyilvánvaló a számomra, hogy mit csinálok éppen rosszul, de nem ér annyit nekem a kapcsolatunk, hogy változtassak egy apró jelentéktelen dolgon miatta! Ritkán azért elengednek infókat egy pohár bor után, és olyan dolgokat észrevesznek, hogy ép elmével nem jutna eszembe! Valakit pl irritál, ha a cipőmből kilátszik a zoknim szára, és vagy tűrjem be, vagy vegyek titokzoknit!
2016. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én (viszonzatlan szerelem esetében) szomorú vagyok, teljesen lelombozott, de néha random módon ingadozik a hangulatod, de általános a melenkólia :c viszonzott esetében csak sima frusztráció, idegesség...
2016. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik szerelemre gondolsz? A lángolós, epekedős, mindent felemésztősre, vagy a révbe ért, megállapodott szerelemre?
2016. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!