Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki konduktor...

Van itt olyan aki konduktor vagy gyógytornász (vagy annak tanul)?

Figyelt kérdés
én szeretnék mozgáskorlátozottakkal foglalkozni majd, ezért gondoltam, hogy konduktornak, vagy gyógytornásznak tanulnék. Viszont nem tudom bírnám e. A csípőm nem a legjobb, szokott fájni ha megerőltetem, és az orvosok meg nem tudtak semmi konkrétumot mondani a problémámra, és annak kezelésére. Szóval azt szeretném tudni igazából, hogy mennyire megerőltető mozgáskorlátozott emberkékkel foglalkozni?
2017. ápr. 3. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ... Ahol én dolgozom, ott van konduktor is, gyógytornász is. Korai fejlesztőben pl. pici gyerekek vannak, talán az a legkevésbé megerőltető, mert ők még nem nehezek.

De attól még mozogni, emelni, nyújtózni neked is kell, szóval szerintem gondold ezt át alaposan, vagy vizsgáltasd ki magad alaposabban, és kérd ki orvos véleményét a pályaválasztási terveidről.

2017. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy lesz!
2017. ápr. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!