Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti hisztek a nagy "Ő"...

Lányok ti hisztek a nagy "Ő" - ben? Kort is légyszives

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
shift+ő és ott a nagy ő :)
2017. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen.

20/L

2017. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem. 20
2017. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
56%
En igen is hiszek,es szerintem mar meg is talaltam mar 3 eve egyutt vagyok egy fiuval es elkoltoztunk a csaladommal egy masik orszagba kegyetlenul rossz erzes volt ot ott hagyni de minden nap felhivjuk egymast es ha most kulon is vagyunk bizok benne hogy kis ido elteltevel de ujra egyutt leszunk addigra ediplomazik en meg dolgozok es ossze koltozok vele,nagyon sok mindent kibirt mar a kapcsolatunk ugyhogy ez semmiseg,es igen is ha nem keresitek egyszer mindenki meg talalja a sajat parjat es hiszek benne hogy te is megfogod. :) 20L
2017. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Már nem. 40N
2017. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igen 😊❤️ 14/l
2017. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
hat 14 evesen en is mindig szerelmes voltam a szineszekben,almodoztam es remenykedtem,a szobammal popstarok voltak kiposzterezve..stb de lenek megegyszer ennyi :D
2017. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Naaa. Akkor 14 évesen ne csak én voltam oda a szinészekért. Jó így olvasni. :)
2017. ápr. 5. 20:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor van gáz ha a nagy Ő-nek, nem te vagy a nagy Ő. 🙊🙊🙈
2017. ápr. 5. 20:54
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek, a világ mindig változik, sosem állandó, és sajnos azok az emberek sem azok akiket szeretném hogy azok legyenek. Most feltevődik bennem egy kérdés...Tegyük fel hogy hiszek a nagy Ő-ben, és találkozok is valakivel akire azt tudom mondani hogy ő az, és így is érzem, viszont tőlem függetlenül megszakad a kapcsolat. Jön majd valaki akivel jól kijövünk és leélem vele az életem. Most akkor ki lesz a nagy Ő, akit én gondoltam, vagy akivel leéltem az életem többnyire boldogságban? Valahogy ez a kettő nekem nem fér össze, persze ez csak az én véleményem nyilván. Ha hinnék benne akkor az számomra azt jelentené hogy nem lehetünk sosem együtt, mert úgy érzem hogy akit én annak érzek és nem akarom elveszíteni, az úgyis eltűnik az életemből.


21/L


(U.i. Bocsi ha túl sok értelmetlenséget írtam :D )

2017. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!