Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi igaz ebből az egész kék...

Mi igaz ebből az egész kék bálnás hisztériából?

Figyelt kérdés
Szerintem is gáz, hogy pár elmebeteg így kihasznál lelki gondokkal kűzdő gyerekeket, de kezd olyan érzésem lenni hogy valami nem stimmel ezzel a sztorival. Azt írják minden cikkben, hogy aki ki akar szállni ebből a "játékból" azt a készítők vagy nem tudom kicsodák megölik. Na hát ez elég irreális, hogy jönnek a ruszkik és kiirtják a családodat egy ilyen hülyeség miatt. Mennyi igaz ebből az egész történetből, létezik egyáltalán?
2017. ápr. 6. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem isten velünk van és megvéd minket. Eddig a tanítványaim jól vették az akadályt. Írj rám és csatlakozz a tanítványaimhoz többet tudj a világról.
2017. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Létezik, de tudtommal elfogták az üzemeltetőket, és már nem érhető el a honlapjuk.

De elég sok tini írja, hogy szeretné olvasni.

2017. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg azt tudod, hogy főleg instabil idegállapotú kamaszok mennek bele ebbe. Valószínűleg annyira komoly feladatokat, közeget, nyomást gyakorolnak rájuk, hogy elhiszik a fenyegetéseket. Nem tartom én sem valószínűnek, hogy tényleg megkeresnek és megölnek a családoddal együtt, főleg, hogy több ezren ugranak be a csapdájukba, de vélhetően komoly a dolog, tekintve, az orosz hatóságok nyomoznak az ügy után. Abban viszont már nem lennék biztos, hogyha megtalálják a kitalálóját az egésznek, az sokáig fogja húzni.
2017. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Semmi, műbalhé.
2017. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Sántít ez az egész. Ha a rendőrség tud erről, simán beavatnak egy kamaszt, aki szándékosan nem teljesíti a kihívást, aztán mikor eljönnek érte, akkor a kommandó tárt karokkal várja őket és életfogytig rohadnak Szibériában. Szóval szerintem legalább részben kamu vagy ferdítés.
2017. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Chabby válasza:
Hol lehet Regisztrálni erre a hulyeségre kiváncs ilennék erre az egészre
2017. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!