Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis hogy nem akarok...

Normalis hogy nem akarok senkit es jol elvagyok egyedul? 17/L

Figyelt kérdés

A kornyezetemben minden lany fiurol fiura megy, terhes stb.

En meg itt vagyok 17 evesen es még nem jartam senkivel csokolozni is fel eve csokoloztam eloszor de abbol nem lett semmi, vagyis eddig nem. Rajta kivul nem kell mas.

Nem akarok senkit aki ellenorizget esetleg nem enged sehova, eleg hogy itthon parancsolnak nekem es semni eletem nincs.

Az egy dolog hogy szeretni se tudnek senkit de még csak be se jön senki rajta kivul.

Elgondolkoztam rajta hogyha vele nem leszunk ehyutt, akkor orokre egyedul leszek?


2017. ápr. 7. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel még 17 vagy, így igen. 20-ra már nem lesz az.
2017. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ebbe semmi probléma nincs, ha egyedül érzed jól magad. Persze a magánynak is megvannak a maga negatív oldalai, de szerintem ezt ne úgy vedd, hogy sose leszel senkivel se. Ebben a korban, amibe te vagy, elég nehéz, mivel sok csalódás érhet még, mellesleg a szüleid is ott vannak. Viszont ne feledd, ők csak jót akarnak neked, hogy amiket ők elkövettek hibákat az életükben, azt te ne csináld. Mindenki a saját hibáiból tanul, senki sem tökéletes, de nem is kell annak lenni. Fogd fel úgy, hogy előbb a jövőd, aztán majd meglátszik hogyan tovább. Nem gáz ha egyedül vag, de ha tudsz, építs magad köré ki a saját kis baráti körödet, akikben megbízhatsz. Mert inkább 10 barátod legyen, mint 100 haver. És ami fontos: a szerelem terén még ráérsz gondolkodni, mert az majd úgy is jönni fog magától. Még fiatal vagy, élvezd ki azt a korszakot, amiben élsz. Mindennek elfog jönni az ideje, csak türelem kell hozzá, önbizalom, és sok kitartás!


25/F

2017. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!