Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elszürkűllhet a metsző fogam...

Elszürkűllhet a metsző fogam gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés
Most lesz gyökérkezelve a felső 1-es fogam. Attól félek, hogy elszürkűl ezáltal esztétikailag sem lesz a megfelelő. Egyáltalán elszürkűlhet-e, megelőzhető-e, ha elszürkűlhet akkor mennyi rá az esély, és hogy utána van-e rá lehetőség eltüntetni a szürkülést?

2017. ápr. 7. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elől lévő fogakra már közvetlen azután koronát húzatnak, ahogy elkezdsz változni a színe.

Illetve nekem egy hátsó 7 hónapja gyökérkezeltek, és panaszmentes is volt, csak egyik napról a másikra fájt, elmentem újból kipucolta, de csak fájt, és inkább kihúzattam. Szóval az a legkevesebb ha évek múlva elszürkül egy kezelt fog, hisz nálam hamarabb lett kihúzva..

2017. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2017. ápr. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!