Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni fogfájás?

Gyökérkezelés utáni fogfájás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn voltam gyökérkezelésen majd egy óráig tartott a végén kaptam valami gyógyszeres vattát a foggyökérbe aztán ideiglenes tömés és azt mondta az orvos jövőhéten menjek vissza, a kezelés után 1 napig fájt kicsit de semmi elviselhetetlen a hét többi napján egyáltalán nem fájt örültem is ,hogy ezek szerint sikeres lett a gyökérkezelésem, de ma reggelre úgy ébredtem ,hogy eléggé fáj a fogam harapásra érintésre érzékeny és fáj ahogy eddig még nem. A kérdésem az lenne szerintetek újra begyulladt volna a fog vagy nem lett kiszedve az összes ideg belőle vagy mi lehet a probléma ?Kedden kell visszamennem addig valahogy ki kell bírni ha másnak volt már ilyen megoszthaná velem miért történik vagy mi lehet. Válaszokat előre is köszönöm.

2017. ápr. 1. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg maradt még baktérium a gyökércsúcson. A baktériumok a gyökércsúcsnál gázokat termelnek, amik nem tudnak kijutni onnan az ideiglenes tömés miatt, ezért feszít és érzékeny. Menj vissza hamarabb a fogorvoshoz, még át kell tisztítani és újabb gyógyszeres zárás szükséges, esetleg pár napos nyitvahagyással.
2017. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!