Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a gyokérkezelés?

Vivienna9 kérdése:

Mennyire fáj a gyokérkezelés?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól elérzéstelenitik, akkor semennyire.
2017. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kérsz érzéstelenitőt fájdalommentes lesz.Nekem idegölő orvosság volt az egyik fogamban,amikor fúrta már nem fájt, de ahogy idegelte ki a gyökérkezelőtükkel, meg reszelte a csatornákat az bizonyos helyeken fájt,nem volt olyan borzalmas,de túl jó érzés se.A háromgyökerü fogból emiatt csak egyet csinált meg,a héten megyek a másik két gyökér miatt,de arra kérek injekciót,bár most is orvosság van benne,hátha az jobban hatott.Mondjuk én alapban ijedősebb is vagyok.Ha te is ijedős vagy,nem jól türöd a fájdalmat kérj érzéstelenitöt,hogy nyugodtabb legyél a kezelés alatt.Valószinü majd nem szabad közben öblögetni,a fertözés veszély elkerülése miatt.
2017. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!