Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még manapság, akik...

Vannak még manapság, akik húsvétkor locsolkodnak?

Figyelt kérdés
Nálunk ez már nagyon nem megy, elég erőltetett egy szokás

2017. ápr. 7. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nálunk se szokás, emlékszem 10 éve még mindenki járt locsolni a faluban, mi is a bátyámmal bejártuk az egész falut


18/F

2017. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

18/F

Évekig jártam. Ki nem állhattam, de ha nem mentem akkor sértődés volt. Aztán rájöttem hogy nem a húsvéttal van a baj, mert a családunk egy része fogyatékos. Teljesen mindegy mit csinál az ember sértődés van. Szóval egy jó ideje nem járok. Addig utáltam, most szeretem az ünnepet. Általában aznap otthon maradok és kiélvezem hogy mindenki más el van foglalva valahol máshol ünnepléssel.

2017. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak szűk családi körben van locsolkodás. De leginkább úgy tervezzük meg mindig, hogy egy nap alatt lemenjen és utána jöhet a pihenés/szórakozás/kirándulás.
2017. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!