Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki van egyedül Húsvétkor? És...

Ki van egyedül Húsvétkor? És ráadásul új munkahelyen kezdek kedden, azért is izgulok, szorongok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Dettó. :)

Kedden én is új helyen kezdek, de én inkább izgatott vagyok. Már nagyon várom.

Pihenj, most amíg lehet.

2015. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Például én és még nagyon sokan, akiknek a családja külföldön van, nem jöhettek most haza. De elvagyok a kerttel, a kutyámmal és a nettel.
2015. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok én is. Messze lakok a családomtól, fizu meg még nem jött, szóval konkrétan semmit sem tervezhettem be.
2015. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pont igy vagyok én is. Itt vagyok 25 évesen pasi nélkül (hiába a heti 5 km futás, 30km bringa, 2 óra torna), de 2 napja lefoglal a Jack Russel terrier, akire vigyáznom kell, amíg a gazdijai nincsenek itt. Várom a keddet. Jó lesz új helyen dolgozni!
2015. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!