Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy "vágjak vissza"?

Hogy "vágjak vissza"?

Figyelt kérdés

múlt héten voltam egy állásinterjún, az lett volna a meló, hogy egy ilyen bio piacon eladjak/ reklámozzak egy terméket.

találkoztam is a munkaadóval, aki konkrétan sértegetett. olyanokat mondott, hogy én nem vagyok elég komolyan vehető ahhoz, hogy megvegyenek tőlem egy terméket. aztán azzal búcsúzott, hogy majd tájékoztat, ha más nem vállalja az állást. tegnap írt emailt, hogy enyém lehet a meló...


2017. ápr. 9. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nem olyan fontos neked ez az állás, tudsz másikat esetleg jobbat találni, akkor írd azt, hogy már máshol ajánlottak neked azóta állást, és érdekes módon szerintük komolyan vehető vagy, úgyhogy köszönöd, de nem élsz a lehetőséggel. Ha viszont fontos lenne neked ez az állás és szeretnél ott dolgozni, én a helyedben nem vágnék vissza, nehogy később problémád lehyen belőle.
2017. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg jobb szeme van hozza mint neked vagy magabol kiindulva neki mas elkepzelese van egy ertekesitorol, de ez munka! Nem lelkisegely szolgalat. Ne legyel mar ilyen onerzetes. Kell a munka vagy sem? Vagy az kell hoy valaki simogassa a kis lelkedet? Ebbol kiindulva tenyleg nem vagy erre valo, mert jon egy hazsartos vevo es te hatraszaladsz sirni? Akkor is mosolyogva mintha a legjobb baratoddal lennel kell SZIVELYESEN es KEDVESEN kiszolgalnod a vevot! Van egyaltalan ebben tapasztalatod? Tudod te mivel jar ez? A munkaado talan nem hulye hanem szeme van es csak oszinte volt. Te meg ezt azzal halalod hogy maris onerzetesen az egodat nyalogatva ki akarsz vele baszni... agyam elszall komolyan :D
2017. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenhez nem mennék el dolgozni.
2017. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!