Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit kezdenétek magatokkal?

Ti mit kezdenétek magatokkal?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, és ezután a nyarat Balatonon szeretném tölteni, természetesen dolgozni fogok, nem nyaralni. :D A tavalyi nyaram is ilyen volt, csak a pénzem nagy részét elszórtam, de nem is volt vele komolyabb célom. Most viszont lenne, mivel szeretnék elköltözni otthonról. Budapestre gondoltam és már régóta ez volt tervben, de most számításba jött más lehetőség is. Ciprusra gondoltam. Oda idén még nem mennék, mivel a szezon már elkezdődött, én meg csak júni vége felé vagyok szabad. Viszont nem tudom hogy van-e értelme télen menni. Vagy ősszel?

Esetleg máshová is mehetnék addig külföldre amíg nem lesz március. (szezon kezdete) És addig fejleszteném is még az angolomat.

Anglia, Ausztria, Hollandia stb.? Hova mennyire nehéz kijutni? Belefér hogy csak pár hónapig vállalok munkát?

Jobban járnék mintha simán Pestre mennék?

Ki mit gondol, mit csinálna a helyemben?

Csak az írjon aki tud segíteni, ,ezt csak te tudhatod, nekünk mi közünk hozzá" válaszokkal nem sokra megyek. Nyilván azért írtam ki mert érdekel a kívülállók véleménye. Köszönöm. :)


2017. ápr. 9. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp külföld. Nézz körül, hogy milyen lehetőségekkel tudnál kimenni külföldre. Megbízható kapcsolatokat keress, hogy ne verjenek át.
2017. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És végezettségem nincs, csak sima érettségim lesz. Vendéglátós tapasztalat. Nyelvtudásom angolból kb. alapszint, németből csak a teljesen alap dolgok. Ja és lány vagyok.
2017. ápr. 9. 16:13
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak a külföldtől azért tartok mert nem lennének ott barátaim stb. nem érintkeznék magyarokkal.

Ezért akarok régóta Pestre költözni, de igazából külföldre mennék inkább...

2017. ápr. 9. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldön is rengeteg magyar van,ettől ne félj.Valami biztos kapcsolatot keress,esetleg rokont,aki tudna neked szervezni valamilyen állást.Szerintem nagyobb gond neked a lakás lenne,ugyanis azt elfogadható áron ,munkahely közelében nehéz találni.Ha van kint hozzátartozód akinél tudsz lenni addig,amíg elhelyezkedel sokkal jobban megkönnyítené a dolgodat.
2017. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!