Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a trükkje annak, hogy...

Mi a trükkje annak, hogy elfelejtsek valakit?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 19:47
 1/6 RRR ***** válasza:

beletemetkezel

sportba

munkába

tanulásba


másik partnerbe

2017. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy nekem kell Ő, de én neki nem igazán, bár úgy érzem hogy mégis.

De egyszerűen nem vagyok képes elfelejteni, bárkire ránézek Ő jut eszembe, bárhol vagyok, mindig bennem van, hogy megjelenik egyszer valahol.


Nem tudok más lányokkal szóba elegyedni, sem flörtölni, mert még együtt sem vagyunk, de már most úgy érzem hogy ezzel megbántom Őt....

2017. ápr. 9. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

"hogy nekem kell Ő"


rossz hozzáállás, mivel az "ő" nem egy kabát ami kellhet.. mex szeretnéd, hogy veled legyen.. de ez az ő döntése is kell, hogy legyen.

2017. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

új élményekkel felül kell írni.

az önsajnálat a passzivitás csak mélyíteni fogja ezt az érzést és a végén a megszállottja leszel.

cselekedni kell,nem álmodozni.

2017. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem szinte lehetetlen akaratból elfelejteni valakit.. Vagy elfelejted, vagy nem.

Max egyre jobban megfeletkezel róla.. (szerintem)

2017. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

évek óta nem megy


úgy érzem Ő az igazi!

2017. ápr. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!