Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyi trükkje a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi trükkje a nőknek, hogy ne látszódjon a valódi mellméretük? (Főleg nőket kérdezek)

Figyelt kérdés

Nem a mellméret a döntő, mert a legfontosabb külsőre hogy egy lánynak milyen szép az arca és milyen vonzó az alakja. De annyiszor mást kaptam, mint amire korábban ruhával a testén számítottam, hogy ezt meg kell kérdeznem.


Volt olyan lány, akinek azt hittem átlagos, normál alsó határán méretű mellei vannak, de mikor levette a melltartóját, megláttam hogy gyakorlatilag két bimbó van a semmi közepén.

Ugyanígy egy másik lányról azt gondoltam átlagos mellei vannak és csak mikor lekerült a felsője, akkor láttam meg mekkora hatalmas, formás, gyönyörű tejcsárdái vannak.


Nők, direkt öltöztök úgy, hogy a ruhán keresztül ne látszódjon a valódi mellméretetek?


2016. márc. 21. 10:16
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Akinek kicsi a melle, az pont olyan depresszió forrás, mint a fiúknak a farokméret. A szép női mell, főleg ha a kebel dús, vonzza a férfi tekintet. Így a nőknek a mellméret szorosan összefügg a nőiesség megélésével is (kivételek vannak).

Akinek meg túl nagy van, vagy éppen elég nagy, az többnyire a ruhák miatt is takarhatja el. Amely ruha egy kisebb mellméretű lányon teljesen rendben van és csinos, az egy nagyobb méretű nőn már lehet közönséges. És ezt csak ruhával lehet korrigálni. Vannak optikailag kisebbítő melltartók, ahogy nagyobbnak mutatók is.


Minden nő játszik az öltözködéssel, hogy ízléses megjelenésű legyen. A kisebb méretű lányok szeretnék, ha őket is nőnek néznék. Míg a nagyobb mellűek, pedig szeretnék, ha figyelem nem mindig a két mellének szólna.

2016. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
koszi #1 -es tokeletes valasz volt :)
2016. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

van akinek kellemetlen, hogy nagy melle van, nekem is kellemetlen volt 13-14 éves koromban

amúgy néh muszály például szivacsos melltartót hordani, ha hűvös van....érted

2016. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert sok pasinak fontos a mellméret.
2016. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annál mondjuk kevés kiábrándítóbb van, mikor valaki leveszi a melltartóját és közel sem akkora, mint amire a "legpesszimistább" tipp alapján gondoltad volna.


Azt már megértem, ha egy nő a hatalmas melleit takargatja.

2016. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!