Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit néztek meg először...

Fiúk ti mit néztek meg először egy lányban?

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok mint pl.: mosoly, szem, nevetés, haj, popsi, mell, orr, alak, magasság, cipő, ruha meg ilyenek. :)

2017. ápr. 9. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát én az összképet...Lebútitva én úgy döntőm el először hogy ránézek felmérés kb fél perc alatt el tudom dönteni hogy lefeküdék-e vele vagy nem.Ha igen akkor jó csaj,ha nem akkor számomra nem az
2017. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Arc, azon belül is a szemek, tekintet, orr és ajkak. Utána alak, kiemelten popsi és lábak, itt cipő is. Ruha annyira nem fontos. Engem a mellek nem hoznak lázba úgy, mint egy formás popsi. Ha van mosoly, miközben rám néz, akkor azt viszonzom. De a legfontosabb a tekintet, abban minden benne van. 29F
2017. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Arc, alak
2017. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szem, arc, alak, haj, popsi, comb :P
2017. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
azt ami látványosan jobb rajta az átlagnál :D
2017. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát mivel csak külsőt adtál meg, ezért csak azt tudom, mert a belső tulajdonságot jobban szeretem :D Mosolyt nézem, szemeit egyaránt, nevetést is hogy halljam a hangját, és lássam ápoltak e a fogai, hajat is hogy ápolt e, popsi háát ha mindenkép muszáj mondanom, akkor előny ha nagy, kerek, húsos, vagyis élvezet markolni, amúgy is imádom a női popsit, de egyébként oly mindegy milyen :D Melleknél nem nagyon érdekel a méret, orra lehet bármilyen, alakjánál ne legyen túl nádszálas, de akkora se mint a Lánchíd, magasságnál szeretem a kicsiket, és magas nőket. Cipőnél jobb, ha nem olyan feltűnőt hord, ruházat átlagos, utcai ruha, de a farmert nagyon szeretem a nőkön, illetve levenni jobban róluk xD Összegezve legfontosabb: Mosoly, nevetés, haj, popsi, alak, magasság, ruházat.


25/F

2017. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kisugárzását.
2017. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Arc először. Ott mosoly és szem. Utána haj Ha nem kövér, szép mosolya és jó humora van nálam már nyert.

Innentől meg a ráadás ebben a sorrendben: haj, magasság, fenék, alak, ruha. A mellekkel úgy vagyok hogy ne legyen túl nagy, de teljesen mindegy.

18/F

2017. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
derék-csípő,fenék,lábak,arc,haj,mell,kéz.
2017. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Mell (nagy legyen és természetes), arc, hang.
2017. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!