Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni megfelelően bánni az emberekkel, és megfelelően tudni kommunikálni másokkal?

Figyelt kérdés
Ha valakinek valamilyen okból huszonéves koráig nem sikerült, és így a társasági élete egy nagy nulla. Minden közönségben ő volt a földönkívüli ahova bekerült, mert nem tud beilleszkedni, természetesen, megfelelően viselkedni
2017. ápr. 11. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
erre sajnos szuletni kell, te mar igy maradsz, akarcsak en.
2017. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy Asperger-szindrómás lány vagyok, és kémény munkámba telt, de most már lényegesen sokat fejlődtem kommunikáció terén. Rengeteg időt szántam rá, hogy megfigyeljem, más emberek mire-hogy reagálnak, hogy hogy lehet beszélgetést kezdeményezni/fenntartani, miként tudok normális lenni. Ezt a kérdést én írtam ki, itt bővebben kifejtem a témát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2017. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán megtudsz változni. Bár amit ide pingáltál, abból kiindulva azt mondanám, hogy te nem nagyon fogsz.


Azért nem tudsz beilleszkedni sehova, mert mindent túlkomplikálsz. Lehet, hogy neked fel sem tűnik mert normálisnak gondolod, de ez a nagy büdös helyzet.


1 - először is fogadd el saját magad, mert látom még ezt a lépcsőfokot sem másztad meg


2 - amíg az első dologgal nem végeztél, ne is haladj tovább


3 - legyen egy saját kis világod, ne másokét zargasd


4 - a saját kis világodban a saját véleményeid diktálnak, nem másokéi - ergo lesz*rsz mindent


5 - a lesz*rom stílusod ne menjen át bunkó ge**be, légy kedves az emberekkel, de tartsd magad a saját eszméidhez


6 - grat, mehetsz barátokat szerezni

2017. ápr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!