Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba?! Vagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?! Vagy ő nem tud megfelelően kommunikálni?

Figyelt kérdés

Sajnos rá vagyunk kényszerülve, hogy neten, írásban beszéljünk, a kapcsolatunk is így alakult ki, egy éve. Régebben teljesen egy hullámhosszon voltunk, most pedig mintha elveszett volna ez. Ő azt hiszi, én nem figyelek rá (vagy nem vagyok elég értelmes ahhoz, hogy felfogjam, mit akar közölni), én viszont szeretem a világos és egyértelmű kommunikációt, amikor nem kell a mondandója felét a szavai mögé képzelni és találgatni, vajon épp mit akar mondani, hanem a másik képes konkrétumokat közölni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mostanság nem volt túl felhőtlen a viszonyunk. Mindketten érzékenyek vagyunk, de ezen a téren ő vezet toronymagasan. Az egymásból kiváltott indulatok és érzések ennyire befolyásolnák a kommunikációnk minőségét..?

23/N



2014. júl. 7. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem beleszürkültetek az internetbe. Kisebb dolgok, amik eddig fel sem tűntek, most nagyobb problémának látszanak. Az ember személyes beszélgetésekre van kitalálva, és szerintem az vezetett ide, hogy túl sokat beszéltetek a neten.

Ha néha sikerülne találkoznotok, az szerintem nagyban oldana a problémán. Vagy akkor közelebbi társat kellene keresnetek magatoknak, mert a nettel, csak áltatjátok magatokat, de ez nem igazi kapcsolat.

Mert gondolom ezért beszéltek a neten.

2014. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!