Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen kaphato vagyok...

Nagyon nehezen kaphato vagyok egy fiu se tud megkapni de milesz igy velem? 17/L

Figyelt kérdés
Most ezt úgy kell elképzelni hogy kajak senki se tud betorni vags en nem is tudom hogy mondjam de egy fiunak sincs nalam eselye. Majdnem 17 eves volram az elso csoknal, mondjuk azert a fiuert mai napig megvagyok halva de abbol nem lett semmi, még várok hátha lesz valami vele.
2017. ápr. 12. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Te leszel a 40 éves szűz... :) menj apácának. :))
2017. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Úristen....
2017. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
szerintem kezdj macskákat gyűjteni :)
2017. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt a kérdést tisztázd magadban,hogy miért vagy nehezen megkapható.Pl.így akarsz hatalmat gyakorolni felettük?
2017. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A világon semmiről nem maradtál le. Valószínű amúgy, hogy azért nem felel meg senki, mert még mindig azon a régi fiún jár az eszed, mindenkit hozzá mérsz, még nem vagy túl a dolgon. De el fog múlni. Addig viszont fölösleges is bármit erőltetned, mert úgyse okozna örömet neked.
2017. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a kérdést némiképp provokatívnak érzem...

Most azért nincs esélye mert nagyon válogatós és finnyás vagy, vagy azért mert te azt képzeled magadról hogy te valami tökéletes vagy és senki még a közeledbe se érhet?

Mert ha nem is az utóbbira gondoltál akkor is a fogalmazásodból ezt szűrtem le és elmondom őszintén az önelégült beképzelt embereknél nem sok idegesítőbb van... Így aztán még ha lenne is esélyem akkor se akarnák összejönni veled max 1-2 menetre aztán eldobnálak mint egy használt zsebkendőt ahogy azt az önelégült r...kal szokás :D

2017. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Komoly kijelentések, 17 évesen... :D Bizonyára rengeteg férfi epedt már utánad. :D

Ne aggódj, hamar elmúlnak az udvarlós kamasz évek. Még 5 év, és annyira nem fogsz érdekelni senkit (pláne ilyen hozzáállással), hogy te fogsz könyörögni, hogy valaki próbálkozzon már nálad.

2017. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Semmi rossz. Normálisabb kapcsolatai lesznek.

Én is ilyen vagyok, bár én biztosan jobban mint te.

20F

2017. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, ez igy is marad, mert nem kéne szaporodnod.
2017. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Rád talál majd egy normális férfi, aki szeretni fog és megbecsül, mert az ilyen lány ritka. Semmi károd nem lesz belőle, sőt!
2017. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!