Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamu emberek? Többi lent

Kamu emberek? Többi lent

Figyelt kérdés
Fb-n egy csomó olyat látni hogy kitalálnak egy kamu nevet kamu képekkel és mellé még több kamu fb-t hogy úgy tűnjön mintha tényleg igaziak lennének kamu szerelmes párok stb és ezzel szerzik a lájkot de én őszintén nem értem ez mire jó? o.O valaki ennyire unatkozik? ti hogy képzelitek el az ilyen embereket otthon?:D
2017. ápr. 13. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Magányosak, de idegenek előtt szeretnék mutogatni, hogy milyen klassz életük van, hogy mennyire népszerűek.
2017. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a lajkgyujtogetes, adnak erte penzt, vagy mire jo ez?
2017. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csinálják ezt facen mert figyelemre vágynak vagy pedig ennyire unatkoznak. De kitudja miért csinálják egyesek...lehet csak szimplán idióta az illető. De akinek ez jó az csinálja. Kamu élet kamu profil meg kamu történetek stb. Ahelyet, hogy a valós életét építenék...

Franc se érti mi ez :)

2017. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont annyi értelme van mintha az igazi nevével és képével csinálná ugyanezt.
2017. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!