Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hiszik el az emberek...

Miért nem hiszik el az emberek, ha valakiről akit jól ismerek, azt mondom, hogy szemét, és aljas?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam csúnyán alám tett egyszer, és elég jól ismerem, mivel 2 évig mellette ültem. És mindenkiről van rossz véleménye!

De ezt eltitkolja, és pont hogy nyalizik a tanárnak, másoknak, utána a hátuk mögött szidja őket.


És mondhatni rám, hogy áruló vagyok, de ezért amiért kicseszett velem, elmondtam másonak, hogy "amúgy xy azt gondolja rólad, hogy... Meg mikor mondtad, hogy ezt csináltad, akkor utána modnta nekem, hogy mekkora egy szánalmas ... vagy!"


És nem hisznek nekem! "Ilyet mondott? Nem hiszem!"


Miért nem hiszik el az emberek ezt? Én 100x jobban ismerem mint ők, de ők azt látják, hogy ez a csaj jó fej, kedves(de csak nyalizik).



2014. jan. 22. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit te csinálsz, az kibeszélés, pletykálkodás, ami még akkor is undorító dolog az illető háta mögött, ha mondjuk van benne igazság. Mondd ezeket a társaidnak akkor, amikor a lány is ott van, akiről beszélsz! De ne a háta mögött. Másrészt szerintem neked semmi közöd hozzá, hogy annak a lánynak más emberekkel milyen a kapcsolata. Ha valakit átver, az majd rá fog jönni magától, ne gondold azt, hogy csak neked van annyi eszed, hogy rájöttél.
2014. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nyalizik nekik, megvezeti őket, talán jó színész a gyerek.
2014. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők még nem tapasztalták meg, hogy milyen tud lenni. Velük kedves és ők ez alapján ítélik meg. Majd ha ők is meglátják a rossz oldalát, akkor elhiszik.
2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos az Életnek egy olyan ütőkártyája, amiben mi emberek nem tudunk beleszólni: az elvakult emberek előbb-utóbb nem fogják kedvelni azt az illetőt, mert rájönnek, hogy mekkora sumák és színész egyben! Én is voltam ilyen szitukban többször is és hiába csápoltam, jeleztem, hogy vigyázzanak, de nem, még pk néztek engem bolondnak. Azóta sajnos tétlenül kell nézzem és kész.
2014. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt csinálja, úgyhogy ő biztos a "nem különösebben" kategória a többiek szemében, mert a mmásik oldalról biztos elég jófej.
2014. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!