Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet így csinálni?

Ezt meg lehet így csinálni?

Figyelt kérdés
Teljes munkaidő mellett (heti 40 óra, minden 2. héten 48) tanulni, heti 2x 3 órára bejárni, a város egyik végéből a másikba (munkából iskolába). Otthon tanulni minden nap, vagy minden 2. nap kb 2 óra hosszát. Sportolni heti 2-3 alkalommal, alkalmanként kb 1 órát. Hetente min 1x elmenni találkozni valamelyik barátnővel. Én akarom ezt csinálni, csak nem tudom lehetséges-e. Vélemények érdekelnének :). Egy részét ennek már csinálom, csak a sportot szeretném hozzáadni, illetve hogy otthon többet tanuljak, tehát ha eddig tanultam 3-4 naponta, akkor most ezt még gyakoribbá tenném.
2017. ápr. 14. 13:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Alapjáraton aktív vagyok, fittebb, mint 18 évesen, tehát nem 0-ról kezdeném a sportot, a táplálkozásomra is odafigyelek.
2017. ápr. 14. 13:23
 2/4 anonim válasza:
Ezt te érzed, hogy bírod e? De ki lehet még többet is hozni az emberi szervezetből csak be kell tudni osztani a normális alvást meg az étkezést
2017. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán.


1. hét:

H-P: munka.

H, Sze: iskola

K, P: otthoni tanulás

Cs, Szo: sport

V: barátnő


2. héten a szombati munka mellé még befér a sport vagy a barátnő.

2017. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igy valahogy talán még jó is. Heti min 2x sportolni szeretnék, de ha lehet inkább 3 lenne a hatásos. Tanulnom muszáj, ha el akarom érni a célom. A hobbimat sajnálom, arra semmi időm nem lesz :/ :(. Aludni olyan 5-7 órát szoktam, vasárnap is korán kelő vagyok, akkor is max 8 óra alvást engedek magamnak.
2017. ápr. 14. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!