Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vélnétek ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Buliban találkozol egy lánnyal, beszélgettek, majd egyre közelebb kerültök és csók lesz belőle, aztán egész este tánc, egy hajszál választ el attól, hogy egymásnak essetek, sőt mikor senki nem lát egy kicsit csóknál is több( tapizásra gondolok). De nem jön el velem, bár kedve lenne, de vmi ürüggyel mégsem. Másnap felhívom, hogy fejezzük be amit elkezdtünk, továbbra sem tiltakozik, szóval oké lenne részéről is látszólag vagy elmondása szerint, de vmiért most nem jó pár napig majd hét közepén beszéljünk. Szerintetek?

25/f vagyok


2010. szept. 16. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
menstruál.
2010. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy egyből le akar feküdni? Szerintem ő nem arra gondol, csak Te hiszed azt. Ha meg rámenős vagy, akkor azért hárít. Egy tánc meg pár csók még ok a szexre
2010. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sztem vágja, hogy szexről van szó, mert mondtam is neki, hogy rendesen beindított előző este, erre az volt a válasz, hogy tudja, és majd vhogy csak megoldjuk, csak most nem oké.
2010. szept. 16. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
fütyije van:DEzek szerint akkor belevaló TÖKÖS csaj:DD
2010. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!