Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire vélnétek ezt a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek ezt a viselkedést? és miféle kapcsolat ez?

Figyelt kérdés

Egyik ferfi ismerosommel osszemelegedtunk par honapra, kicsit tobb, mint egy eve. Akkor vege lett, mert mind a ketten hosszabb idore kulfodre mentunk, a vilag ket kulonbozo csucskere. Jott a szoveggel, hogy tobbet akart volna, komolyabb folytatast, de ev elejen megmondtam neki, hogy mar csak sima barat szamomra. Mig kulfoldon voltam, vegig beszeltunk, megbeszeltuk miket fogunk csinalni, amint hazajovok. 2 hete ertem haza, rogton csaladom egyik tagjanak a szuletesnapjara is eljott stb. Kerdeztem, hogy talalkozunk-e a heten, es bar minden nap beszelunk, mar nem erolteti a talalkozot annyira. Igaz, neha ugratom, hogy csajozzon, utalok ra, hogy o csak barat, es mikor talalkoztunk, nem kozeledtem fele semmilyen szinten. Mi baja lehet az elmult egy hetben, hogy nem akar talalkozni? De azert irni minden nap tud.... No nincs a dologban, az biztos.

Akkor kezdett furcsán viselkedni, mikor megtudta, hogy jövőre mennék ki külföldre hosszabb időre...amúgy kicsit össze is kaptunk minap, azóta sokkal többször keres, ha nem váaszolok, ír megint, sokat mesél stb....nem értem


2016. okt. 9. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elküldted a csávót, és az újabb utazásoddal elvágtál minden hosszú távú lehetőséget köztetek.


Mit akarsz még???

2016. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle komolyabbat, mért kínzod szegény srácot?! Biztos rossz neki a közeledben, hogy nem úgy vagytok együtt, mint pár, hanem csak mint barátok.

Valószínűleg sokat vívódik, mert amúgy biztosan csíp téged, azért ír, de a fizikai közelséged nem tudja elviselni.

2016. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baràtként kezelted baràtként közeledtél felé sztem szerencsétlen sràc vette az adàst !Elméssz külföldre és szépen lassan megszakad a kapcsolat köztetek ő meg talàl egy bnőt aki mellette lessz !Sztem ne éld bele magad hagyd és te is talàlsz vkit akire nem csak baràtként tekitesz majd!
2016. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!