Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy meleg férfi felnéz a...

Ha egy meleg férfi felnéz a heteró férfiakra és csak őket tekinti normális embereknek, az mi? Miért van? 19F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ő is szeretne olyan lenni?
2017. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos melegként nehezebb beilleszkedni, nehezebben fogadnak el. Azért lehet ez, mert azzal ellenben, hogy Ő meleg, olyan visszajelzéseket/reakciókat kap a környezetétől, hogy nem tud magára, sem más meleg emberekre normálisként tekinteni. Pont ezért néz fel a heteró férfiakra, mert Ő is olyan szeretne lenni: "normális".

Ehhez tartozik, hogy valaki nehezen küzdi le magában, nehezen fogadja el, hogy meleg.(bár egyénfüggő) Lehet még saját magát sem sikerült elfogadnia.

2017. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sikerült magát elfogadnia, túlságosan próbál a társadalomnak megfelelni és az általa elképzelt "tökéletes ideálhoz" hasonlítani.
2017. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ha megsem probálja magát elfogadni mert tudja, hogy más és ő úgy másként nem tud élni?
2017. ápr. 16. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor vagy nem is más, csak valamiért melegnek gondolja magát (ráadásul ha még szűz is), vagy a társadalmi nyomás miatt, mert nem akar szembenézni azzal, h nem normális a melegség.
2017. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy csak a melegek akiket ismersz azok valóban nem normálisak. Nem azért mert melegek, hanem azért mert mondjuk extrém hülyén öltöznek.
2017. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Internalizált homofóbiának hívják.
2017. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Idővel elfogadja magàt.

Azért is nèzhet fel egy hetero férfira mert a meleg férfiak legtöbbje nőis.

Èn meleg vagyok ès passzìv, egy részt nem szeretem a passzívakat. Másrészt pedig sok aktív férfi is nőies.

Èn elfogadtam magam ès normális èletet èlek.

Nem vagyok nőies bár passzív vagyok, épp ezért volt nehéz párt találni mert egy pasis aktív meleg srácot kerestem.

Màsrèszt nem vagyok egy tipikus meleg karekterű sràc és èpp ezért nem nem nézek fel a meleg sràcok sràcokra, sokkal inkább egy hetero jellegű meleg sràcra aki még rajtam is túl tesz.

2017. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!