Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán normális,...

Létezik egyáltalán normális, hűséges férfi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én az voltam... de egy jó pár megcsalós kapcsolat után már inkább csak a változatosság hajt... :) A kérdés a mi részünkről is feltehető.... Létezik hűséges lány?
2014. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A környezetemben, akiket ismerek akárhány férfit látok, szinte mindegyik megcsalja a párját.
2014. aug. 12. 15:24
 3/17 Inesszke válasza:
Létezik,csak ha megtalálják sokan akkor nem tudják megbecsülni:)
2014. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én megtudnám, de a normális férfiak nem az én társaságomat keresik.
2014. aug. 12. 15:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Több férfi vallja: amíg van másoknak feleségük, addig nem nősülnek. :-)
2014. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez miért ne tartozna bele a "normális" férfi viselkedésbe ?
2014. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A mai világban, nagyon ritka az a csaj/nő, aki hajlandó szexuális téren is a sablontól eltérni. Legyen ez 18 évestől 40évesig. Aki nem kap meg valamit az aktuálisnál, az olyan hogy tovább áll, hisz mástól várja majd azt ami kell neki.


Ezután jönnek még a nőket illető, idióta gondolkodásaik, rossz természetük és még sorolhatnám.

Pl ha egy olyan nőbe botlanék bele aki 5-8hónapig normális, utána meg elborul az agya, mindent szóvá tesz, én is otthagynám.

2014. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

remélem ez nem az 5. kérdés :D


én hűséges típus vagyok...de mellette sajnos ott vannak a rossz tulajdonságaim amik miatt bukta a dolog...túlságosan ragaszkodó és ölelkezős típus vagyok...


21F

2014. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Normális nem, hűséges igen. Pl. a férjem is hűséges, de nem normális és nem is láttam még normális férfit, náluk ez genetikailag kódolva van.
2014. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#5-ös voltam:


Én meg a környezetemben azt láttam (voltak ilyen időszakos barátnőim), hogy zömében a feleségek csalják a férjeiket.

Közülük kettő napközben még a lakásukba is invitált, ahol a férjekre gondolva majdnem nem tudtam férfi lenni.

2014. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!