Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fehér bőrű ember el fog...

A fehér bőrű ember el fog tűnni a világról?

Figyelt kérdés
A jelenlegi ábrák azt mutatják, hogy a fehér ember el fog tűnni a földről. Ez tényleg be fog következni?

2017. ápr. 15. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos megtörténik minden:D De nyugi, nem hiszem hogy ebben az évszázadban megesne.
2017. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán meglehet, idővel bármi megtörténhet. De biztosíthatlak róla, ez még odébb lesz.
2017. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja értem.
2017. ápr. 15. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A gépesítés előtt azon töprengtek hogy el fog fogyni a gabona mert sok minden állatierővel volt hajtva . Azt állították éhínség lesz mert az állatok takarmány és igénye eltolja a miénket . Aztán beütött az ipari forradalom benzin és villanymotor , most attól rettegnek ennek mi lesz a vége ...
2017. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz eltűnés alatt? Hacsak valami atomháború nem küldi vissza kőkori szintre a komplett emberiséget, a távoli jövőben a többiekkel együtt beleolvadunk ugyanabba a nagy, globális génkatyvaszba.
2017. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az éghajlatváltozással is összefügg. Ha a globális felmelegedés miatt megváltozik a klíma hosszútávon, akkor előfordulhat, hogy a fehér bőr már nem lesz elég a túléléshez.
2017. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi tendencia szerint a jövő embere hasonló lesz:


[link]

2017. ápr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennek az esélye rendkívül alacsony.


Azért mondják, hogy elfog tűnni, mert a többi réteghez képest kevesebben vagyunk és a faji keveredések eredménye az lesz, hogy pl a te fiad már kreol lesz vagy kis kancsi rizsaszemű. Minél több faj fog keveredni minél több fehér emberrel, annál nagyobb a valószínűsége, hogy előbb utóbb a fehér ember ""eltűnik"". De ha engem kérdezel, ez ha be is következne, ahhoz évezredek kellenének, vagy több tízezres távlatok. Addigra meg kitudja lesz-e még ember, vagy hogy melyik fajt fogja kiirtani a másik pl egy háború okán :D

2017. ápr. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8. válaszoló, ugye tudod hogy egyetlen egy emberi faj van? Nem pedig van a fehér ember meg a többi faj.
2017. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog eltűnni. Láttam én már ,,fehér romát,, is. A felmenők mind feketék voltak egész a dédszülőkön túl is. Oláh cig@ny család, ahol kizárt volt, hogy az asszony félre ment volna, mégis két hófehér bőrű, kék szemű, szőke hajú fiú született náluk..
2017. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!