Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek a magas...

Fiúk! Szeretitek a magas lányokat?

Figyelt kérdés
170 +-ra gondolok kábé. Nektek bejön?

2017. ápr. 16. 10:51
 31/93 A kérdező kommentje:
Én viszont örülök, hogy a magasabb lányokba is bele lehet szeretni :)
2017. ápr. 20. 17:56
 32/93 anonim ***** válasza:

Csak én elég alacsony vagyok.

Az első szerelmem magasabb volt nálam kb fél fejjel.Ő kijelentette,hogy nem jár alacsonyabb fiúval.-Pedig azt mondta,hogy semennyire sem felszínes.Meg hát még álandóan gazdag fiúkról álmodozott.Ja,tényleg nem felszínes.- De az elején szerintem megszerezhettem volna,csak akkor voltam 15-16 éves és fogalmam sem volt,hogy bánjak a lányokkal.Túl sokat tököltem vele.

Egy másik lány,aki fél fejjel magasabb volt nálam,az elvileg szerelmes volt belém.Mondjuk ő nekem nem tetszett.De nem is nagyon kezdeményezett

Aki most nagyon tetszik,az is magasabb,igaz itt nincs fél fej különbség.De ő tényleg egy 10/10-es csaj külsőre (mondjuk a tesóm szerint ronda,dehát nekem furcsa ízlésem van xd).Még nem beszéltem vele.Nem tudom,hogy megpróbáljak e kezdeményezni nála

2017. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 A kérdező kommentje:
miért, hány cm vagy, hogy eddig minden szerelmed magasabb volt nálad? :)
2017. ápr. 21. 17:20
 34/93 A kérdező kommentje:

amúgy szerintem mindenképp. :)

Abszolút nem akarok előítéletes lenni, de valamiért azt vettem észre, hogy a magas lányok sokszor kedvesebbek. úgy általánosságban. lehet, hogy azért is van ez, mert nagyon sok magas lányt zavar a magassága, ebből adódóan kicsit önbizalomhiányos. ezért nem is flegma/bunkó annyira. :)

2017. ápr. 21. 17:25
 35/93 anonim ***** válasza:
A lábát meg tudod dugni. Értelme sok nincs. Szép, hosszú, szexi lába van. Bárki bármit mond, ez igazán fontos. Mondhatjátok a 15 éves srácoknak, hogy jaj, noncs pénzem erre, oh, nem kezdeményeznek a fiúk, nincsenek fiú barátaim. Én nem ítélkezem, de úgy hiszem, hogy a lábaitokat kincseim tegyétek ki, arra mi kattanunk, legyetek nőiesek, hadd irányítsunk cseppet benneteket. Nagyon jó sülhet ki ebből. 22/f
2017. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 A kérdező kommentje:

kösz, az ilyenekre nem igazán vagyok kíváncsi, úgyhogy nem is akartam foglakozni vele.

viszont... most komolyan? A lábát? Szánalom :D

2017. ápr. 21. 19:40
 37/93 anonim ***** válasza:

Amikor az a két csaj volt, 15-16 éves voltam és 162-163 cm magas.

Ezen kívül volt mégegy lány,aki tetszett.Vele kb egymagas voltam.Lehet hogy magasabb volt,lehet hogy alacsonyabb,nem tudom.Az elején nagyon kedves volt,de végül nem jött össze a dolog

Most 168 cm körül járok


Kösz,de nem érdekel a lába.Nincs lábfétisem :D mondjuk más van xd

2017. ápr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam,hogy sokszor a magas lányok kedvesebbek.

De köztük is vannak köcsögök.Nem lehet általánosítani

2017. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
Egy magas lánynak szép nagy lába van, én meg alapból lábfétises vagyok, szóval... :P Talpraspricc for life!
2017. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 A kérdező kommentje:

na, te is észrevetted? :D

Persze, hogy nem lehet általánosítani, én a saját környezetemből indulok ki :)

2017. ápr. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!