Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek a magas...

Fiúk! Szeretitek a magas lányokat?

Figyelt kérdés
170 +-ra gondolok kábé. Nektek bejön?

2017. ápr. 16. 10:51
 71/93 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kövér lányokat én sem szeretem.Akkor én felszínes vagyok?(168 cm 19/F)
2017. máj. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
Senkit nem kene szerintem elítélni amilyen. mindenkinek vannak ideáljai,zsanerei és ez nem baj mivel emberek vagyunk.nem lehet mindenkit beskatulyázni h Uhh de hat ő csak a magas srácokat szereti vagy a vekony lányokat és ez mennyire sértő a többi emberre nézve mert vannak emberek akiknek pedig ezeknek az ellentétei jönnek be.de ugye mindenki szeret csak úgy beszélni mintha ez minden egyes emberre vonatkozna
2017. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
De a duciság általában az igénytelenség.Lefogyni le lehet 1 hónap alatt.De a magasságot nem lehet megváltoztatni
2017. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
Meg általában a legrondább lányok a legfelszínesebbek..Érdekes,az ilyen topmodel csajok (pl.Cara Delevigne) vígan elvannak az alacsonyabb fiúkkal is
2017. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott h Cara Delevigne leszbikus úgyhogy meg jo h elvan az alacsony sracokkal:D
2017. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim válasza:

Egyébként, érdekes, hogy milyen viták alakultak ki ezzel a kérdéssel kapcsolatban.


Addig is itt egy link egy nagyon magas lányról:

[link]


Ő 201cm magas :) Bejön nektek? Nekem igen... ;)

2017. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nem az esetem
2017. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
Nem rossz
2017. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 A kérdező kommentje:
#56 persze, felszínesek vagyunk. Az viszont nem felszínes, hogy minden lányt felszínesnek nevezel.Barátnőm most szakított a 165 cm-s fiújával, és mindenki jól kiakadt rajta. (10 cm volt köztük, és NAGYON cukik voltak)
2017. máj. 1. 18:47
 80/93 A kérdező kommentje:
Amúgy. Tudod hányszor röhögtek már ki nálam alacsonyabb fiúk, a magasságom miatt? Ezért kérdeztem, hogy nektek tetszik- e. Ezért is szeretnék egy nálam magasabb barátot, hagy legyen már jogom hozzá, könyörgöm!
2017. máj. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!