Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas lányok, ti inkább...

Magas lányok, ti inkább szeretitek vagy utáljátok, hogy ekkorák vagytok?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten utálom, soha nem fogom megszeretni és csak a hátrányát látom:(..Nincs is kedvem kimozdulni


l-176 cm :) 21


2016. júl. 21. 12:26
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én kicsit vagyok csak magasabb az átlagnál (172 cm vagyok), de én jól érzem így magam, és nem bánnám azt se, ha még magasabb lennék. :)
2016. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, hogy ekkora vagyok de ennél magasabb már nem nagyon szeretnék lenni... pedig van rá esély (; Egyébként fura de nem érzem magam olyan magasnak csak képeken látom viszont 14/l 172cm
2016. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jo nektek en 13 eves vagyok alig 160 cm...😁😁
2016. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

semmi baj nincs vele, ez tök átlagos. én 14 éves lányként 170 vagyok. az én koromban (és környezetemben) már ez is sok. de igyekszem megtanulni, hogy erről nem tehetek, próbálom elfogadni magam. ha vannak emberek, akik ilyennek szeretnek, akkor a többivel nem kell foglalkozni. én is csak a hátrányát láttam, de jó páran mondták, hogy ugyan már...

Gondolj bele. Rajtunk jól áll csomó ruha, ami a törpéken nem. Rengeteg pasi szerint "szexi" ha magas vagy. Na és az alacsony modellekre ki kíváncsi?

Ráadásul a 176 inkább átlagos, mint magas. Manapság egyre több 180+- os lány van. Elég sok a szép közöttük.

A pasikról ne is beszéljünk, van egy 188 centis oszt. társam. Igen, ő is 14.

Én is ezzel nyugtatom magam, amikor a suliban szekálnak. Én így vagyok én, te így vagy te ő így ő! :)

2017. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2-es dettó. én is alacsonynak érzem maga sokszor (előző voltam)
2017. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és 178 centi... de nagyon szeretek magas lenni, csak akkor frusztrál, ha a környezetemben mindenki alacsonyabb. És magassarkút is szoktam hordani, mert tetszik. :)
2017. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ollókezű Edward ***** válasza:

Én idősebb vagyok tőletek, 30 éves, és 178 cm. Én régebben utáltam, mert ügyetlennek, esetlennek és túl nagynak éreztem a testem. A végtagjaim is hosszúak, folyton elejtettem meg levertem dolgokat.

Most, hogy meglett nő vagyok, teljes önbizalommal hordom a magasságom, sőt, még magasítok is rajta. A kedvenc szandálom egy 4cm-es darab, a kedvenc csizmám 5cm-s sarkú. Csak annyi kellett, hogy a 20-as éveim közepére kiformálódjon a testem, és megugorjon az önbizalmam. Utóbbit nehezebb volt elérni. Azóta már nem is téma a magasságom. És az alacsonyabb pasik is szeretnek, mert minden berendezés pont megfelelő magasságban van. ;)

2017. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.:)

13/l 173 cm

2017. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sokszor nem bírom. Mert olyan személyek vesznek körül akik alacsonyabbak. De mondjuk ha egyedül vagyok, azért örülök :) 12L 173cm
2017. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!