Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha van youtube csatornam?

Ciki ha van youtube csatornam?

Figyelt kérdés
Par eve kezdtem egy youtube csatornat es ma mar tobb mint fel millio feliratkozom van es tobb mint 200 videom. De meg egyszer az elozo csatornam kitudodott es az osszes ismerosom kommentelt ala meg ez volt a delutani program hogy a videoim alatt beszelgettek es ezert kezdtem bele a mostaniba ezuttal angolul hogy az ismeroseim ne talaljanak ra mert nem nagyon neznek angol videokat es nekem ugyis van nyelvvizsgam gondoltam kihasznalom. Nemreg kihivtak angliaba egy collab videora es az osztalyfonokom nagy orommel ujsagolta hogy milyen jol megy a szeker nalam es mindenkit megol a kivancsisag hogy mi a csatornam neve. De kellemetlen ha ismeroseim nezik epp ezert volt jo hogy angolul ment mert igy nem tudtak csak ugy ratalalni es angliaba is tok jo volt a meetupra tok sokan eljottek. Nem akarom hogy ezt is tonkretegyek es nem akarom hogy nezzek a videoimat. Csak ertelmes hozzaszolasokat kerek. 18L
2017. ápr. 17. 00:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
okk.
2017. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Több mint 500000 feliratkozód van? Add meg a csatorna nevedet, kíváncsi vagyok a videódra.
2017. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Használj ékezeteket,úgy biztosan nem fognak megtalálni.
2017. ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Félmillió feliratkozóból minimum havi 2-300 ezer forintot zsebre lehetne tenni (feltéve ha csinálsz heti 1-2 videót, és azoknak is megvan a 100 ezer feletti nézettsége), te meg csak úgy eldobod?? Mi vaaan???
2017. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Dehogyis. Most vagy álmodozik a kis csaj, vagy pedig dicsekszik. Egyébként csak magyarországon nagyszám az 500 ezres feliratkozó, kint nem az..
2017. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
kamu.
2017. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Félmillió helyett ötszázat, vagy ötezret akartál írni? Nem nagy cucc a félmillió sem, sok magyar semmit nem csinálós, értelmetlen csatorna már majdnem elérte.

Magában nem ciki a youtube csatorna.

Ciki pénzt tarhálni arra, hogy felvetted magadat videóra, vagy felvetted, hogy számítógépes játékkal játszol, mert ilyenkor más munkájával keresel pénzt. Ciki rendes munka helyett, csak ebből élni, mert később visszaüt.

2017. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Latom nagyon jokedvebe volt a hozzaszolok nagyresze:)))

1. Angol billentyuzetem van igy logikusan nincs rajta ekezet

2. Igen, 500000et akartam irni nem veletlen azt irtam

3. Tenyleg nem nagy szam tehat nincs mirol dicsekedni csak a magyarok vannak erte ugy oda makukert mar 100000 feliratkozonal:)

4. Nem gameplayek vannak a csatornamon ez mar megint csak egy ilyen magyar dolog:) a videokban szinte minden ket kezem buszke munkaja

2017. ápr. 21. 23:40
 9/11 anonim ***** válasza:

A magyar nyelvű csatornákat jól ismerik a magyarok és senki nem hallott rólad. Először azt állítod, hogy magyar nyelvű a csatorna, mivel a magyar ismerőseid emiat találtak rá. Mi az, hogy tönkretették, hogy ott beszélték ki a videó alatt a mindennapi dolgaikat? Ez akkora hülyeség, hogy a fal adja a másikat. Utána már arra utalsz, hogy nemzetközi és ezért nem ismerjük.

A gameplayek nem tipikusan magyar dolgok hanem világszinten ebből van a legtöbb csatorna. Utána a semmiről pofázós vlogokból.

Ha valamilyen réteg témában vannak a videóid, akkor már nemzetközileg is nagy szám az 500 000 és nem pár év alatt fogja valaki elérni a félmilliót, 18 éves korára, hanem sok külföldi 500 ezres csatorna már min. 5 éve nyomja.

Az is tipikusan magyar dolog, hogy összehazudoznak mindenfélét. Valakinél ez betegség.

Akkor mutasd a csatornádat. De ne másét. Link?

2017. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Miutan nem tudod ki vagyok igy azt se tudod hogy hallottal e rolam. Az elozo csatornam magyar volt de aztan azt letoroltem es csinaltam egy angolt szerintem ez egyeltalan nem erthetetlen:) Olyan dolgokat kommentaltak ala ami miatt sokan abbahagytak a videok nezeset vagy ok is inkabb a negativumokra koncentraltak.

Es igen, a mostani csatornam nemzetkozi ezert nem ismerik a kornyezetembol szerintem ez is ertheto miutan mar egy masik csatornarol Beszelunk;)

En meg nem hallottam arrol hogy valaki csak egy bizonyos idu utan erhet el 500000 feliratkozot:) mellesleg ez a videok minosegetol tartalmatol es videostol is fugg. Lehet neked nagy szam az 500000 feliratkozo mert magyarorszagon az is eleg nagy szamnak szamit de az en kategoriamban ez nem tul kiemelkedo:) Ha szerinted hazudozok ne pazarold ram az idodet amugy sem ertem hogy kapcsolodott a hozzaszolasod a kerdesemhez:))) es ha szerinted hazugok a magyarok az eleg szomoru mert te is egy vagy kozuluk:))) ha be akartam volna linkelni a csatornamat mar megtettem volna. Te amugy is negativan allsz hozzam szoval ketlem hogy barmi pozitivat hozzatennel a csatornamhoz. Masreszt pedig pont ez volt a lenyeg hogy nem akarom hogy a magyar (es negativ) emberek ratalaljanak a csatornamra:) nem azt kertem hogy hidd el amit irok hanem kerdeztem hogy ez ciki-e es mit javasolnak:)))

2017. ápr. 23. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!