Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha van youtube csatornam?

Ciki ha van youtube csatornam?

Figyelt kérdés
Par eve kezdtem egy youtube csatornat es ma mar tobb mint fel millio feliratkozom van es tobb mint 200 videom. De meg egyszer az elozo csatornam kitudodott es az osszes ismerosom kommentelt ala meg ez volt a delutani program hogy a videoim alatt beszelgettek es ezert kezdtem bele a mostaniba ezuttal angolul hogy az ismeroseim ne talaljanak ra mert nem nagyon neznek angol videokat es nekem ugyis van nyelvvizsgam gondoltam kihasznalom. Nemreg kihivtak angliaba egy collab videora es az osztalyfonokom nagy orommel ujsagolta hogy milyen jol megy a szeker nalam es mindenkit megol a kivancsisag hogy mi a csatornam neve. De kellemetlen ha ismeroseim nezik epp ezert volt jo hogy angolul ment mert igy nem tudtak csak ugy ratalalni es angliaba is tok jo volt a meetupra tok sokan eljottek. Nem akarom hogy ezt is tonkretegyek es nem akarom hogy nezzek a videoimat. Csak ertelmes hozzaszolasokat kerek. 18L
2017. ápr. 17. 00:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hiába üzengetsz kérdező "Namegalofasszt"-ként, amit csak azért írtam ki, hogy lássák a többiek is, mekkora kamukéró vagy, töröltem olvasatlanul.

Kamukéró kérdés, akta lezárva.


A többiek szerint is kamukéró a szöveged. Mentegetőzöl, de a kérdésben írtad, hogy még csak most kezdtél bele az új csatornádba angolul. Ezzel ellentétesen azt írod, hogy már az angol csatornád működik évek óta.

Nincs időhöz kötve, de egy csatorna sem ér el a nulláról 500000 feliratkozót két év alatt, még a külföldiek sem. Mert a pár év az kettő. De most mindjárt bekamukérózol vagy 5 évet.

Igaz, hogy nem ismerünk. Ezért sem érthető, hogy minek írsz ki egyáltalán szám adatokat?

A hazugság ott érhető tetten, hogy mindig belezavarodik a hazudozó és csak hadovál.

Ez még nem zavarna, mert azt írsz, amit akarsz, csak itt ezen az oldalon értelmes kérdéseket várunk, amikre válaszolhatunk.

Csak értelmes válaszokat kérsz, de már a kérdésed sem az.


A kérdés is felesleges, mert miért lenne ciki, ha van valakinek egy youtube csatornája. Ezt te is biztos, hogy már eleve tudtad. A kérdés csak egy ürügynek tűnik ahhoz, amit alá írtál az apró betűsbe.

Ha meg nem érdekel a válaszom, akkor nem reagálsz rá ezután. Akkor én se válaszolok neked többet.

2017. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!