Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékezetes ajándék apukám...

Emlékezetes ajándék apukám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Apukám júniusban lesz 50 éves, együtt ünnepel majd az egész család és a barátok. Sokan már most tervezgetik az ajándékot, lassan nekem is jó lenne kigondolni.

Elsősorban nem tárgyi dologra gondolok, inkább valami személyesebb, emlékezetes, szívhez szóló ajándékra. Az egyik rokon például az ismerősöktől gyűjt közös emlékeket, képeket, üzeneteket, melyet majd előad (természetesen ez meglepetés lesz). Ilyesmire gondoltam. :)

Bárkinek bármi jó ötlete van, nagyon sokat tudna vele segíteni. Előre is köszönöm! :)


2017. ápr. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
unoka.
2017. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az még odébb van :D
2017. ápr. 21. 21:50
 3/8 anonim válasza:

szerintem egy szép, jól kidolgozott fotóalbum jó ötlet lehet.

De nem olyan amibe beleteszed a képeket azt annyi, hanem szépen megszerkesztett stb...

2017. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Készíts "riportot" minden családtaggal, barátokkal, szimpatikus munkatársaival, jó szomszédokkal, akiket előzőleg kérj meg, hogy meséljenek édesapádról egy rövid, frappáns, vagy humoros történetet, aztán játszd le!

(Egy kicsivel előtte kérd meg őket, hogy legyen idejük gondolkozni!)

2017. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Segíthet az ötletelésben, ha leírod mi a hobbija.
2017. ápr. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy szexi 20 éves prosti.
2017. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit én kaptam:

Egy "kép", ami az "végig ment az életutamon" Minden fontosabb állomással kapcsolatban meghívva valaki. Elmondták, hogy ők hogy látták. Emlékezetes volt.


Anyu egy fotó montázst és egy "újságot" kapott (igaz, az 70. volt). A montázsban az összes fontosabb ember szerepelt, az újság egy "Szabad nép" volt, ami a születése napján megjelent, de bele volt szerkesztve, hogy és megszületett "Kisék első gyermeke Etelka", és egy rövid méltatás az életútjáról (persze jövő időben). Ebben a leg nehezebb a régi újsághoz papír beszerzése és az arra való nyomtatás volt.

2017. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit én kaptam:

Egy "kép", ami az "végig ment az életutamon" Minden fontosabb állomással kapcsolatban meghívva valaki. Elmondták, hogy ők hogy látták. Emlékezetes volt.


Anyu egy fotó montázst és egy "újságot" kapott (igaz, az 70. volt). A montázsban az összes fontosabb ember szerepelt, az újság egy "Szabad nép" volt, ami a születése napján megjelent, de bele volt szerkesztve, hogy és megszületett "Kisék első gyermeke Etelka", és egy rövid méltatás az életútjáról (persze jövő időben). Ebben a legnehezebb a régi újsághoz papír beszerzése és az arra való nyomtatás volt.

2017. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!