Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Román árusokkal szemben mit...

Román árusokkal szemben mit lehet tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval mentem az egyik szupermarketbe, a bolt előtt pedig 3-4 állításuk szerint román nő (öregasszony) árult zoknit,ágyneműt,minden szokásost.Aznap többször jártam arra,és minden alkalommal megállított ugyanaz a nő,a végén már úgy voltam,hogy veszek 2 pár zoknit,csak hagyjon már békén.Adtam neki egy marék aprót,kb. 600 Ft-ot,majd elkezdett ordítani velem,hogy neki nem kell apró és nem akarta oda adni a kifizetett zoknikat,gyakorlatilag már odáig fajult,hogy nekem akart jönni.Mindezt kb. 2-3 perc leforgása alatt. Mit lehet tenni ellenük?Hogyan védekezhet az ember? Ez tényleg törvényes?

2017. ápr. 22. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem tűnik hihetőnek a sztori. Tippre vagy kitaláltad és nem szereted a románokat, vagy te sem voltál az a tündérmackó ahogy előadod.

Amúgy valószínűleg nem legálisan árultak.

2017. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furcsának tűnik a sztori,pedig ez teljes mértékben így történt.Ha provokáltam volna, akkor nem írom ide le mert akkor várható a reakciója.Egyébként semmi bajom a románokkal.
2017. ápr. 22. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a helyzetedet.

Engem vásáron kajálás közben szoktak zargatni.

Lehet finoman:

Nem kell, nem érdekel, van jobb olcsóbban.

Lehet keményebben:

Hagyj békén, takarodj az ócska portékával etc.

Lehet megtévesztően:

Ugye van árusítási engedélyed, mert az a kedves rendőr/biztonsági őr aki mindjárt itt lesz kíváncsi rá.

Legközelebb ezen módszerek egyikét ajánlom.

Remélem segít.

2017. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem eddig az a kedvenc, mikor a dohányboltból jött ki a nő, és gyorsan oda szaladt hozzám, hogy vegyek már tőle valamit, ágyneműje is van stb (két személyes, mindenből kettő), mert a gyereknek nem tud enni venni (de cigire jut) mondom nem, mert nem tudnám használni, nem ilyen a takarónk, erre neki állt feljebb, hogy hazudok..
2017. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha támadni akar a dúvad, arra az esetre szerezz be egy paprikaspray-t, amit az arcába fújhatsz.
2017. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%-nak igaza van. Én egy köszönöm, nem kéremmel gyorsan tovább megyek.
2017. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

"Aznap többször jártam arra,és minden alkalommal megállított ugyanaz a nő,a végén már úgy voltam,hogy veszek 2 pár zoknit,csak hagyjon már békén"


Az a nő nem téged zaklatott, meg sem ismert. Nem tudom, miért vagy úgy oda. Az aprópénzed meg nem kellett neki.

Hogy mit lehet tenni ellenük? Szólsz a rendőrnek. Hogyan védekezhet az ember? Kikerülöd...

Most itt nyekeregsz, pedig életed nagy kalandja volt..Jesszusom

2017. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén nem értelek. Nem állsz meg neki és kész. Mondjuk rajtam szinte mindig fejhallgató van és 99%-ban tarhálnak csak a csövesek, de szó nélkül megyek tovább. Volt, hogy valameliyk már a markát is nyújtotta és magyarázott is mellé, szerencsére nem hallottam. Az ilyeneket ott kell hagyni a fenébe.
2017. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóak ezek az árusok. A faluban ahol lakom, péntekenként jönnek, pont a mamám háza előtt pakolnak szét, kapubejárót elfoglalják, a szemetüket szétdobálják, a ház előtti gyepre fosnak-hugyoznak. Rosszabbak mint a cigányok. A szomszéd néninek egyszer vaskaróval ment nekik az egyik. Gusztustalan.

Neked annyiban szerencséd van, hogy elfordítod a fejed, és tovább haladsz, nem a házad előtt tanyáznak.

2017. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg először is tőle, hogy "Blokkot ad?", majd utána mondani, hogy "Let's go to NAV".
2017. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!