Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Román árusokkal szemben mit...

Román árusokkal szemben mit lehet tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval mentem az egyik szupermarketbe, a bolt előtt pedig 3-4 állításuk szerint román nő (öregasszony) árult zoknit,ágyneműt,minden szokásost.Aznap többször jártam arra,és minden alkalommal megállított ugyanaz a nő,a végén már úgy voltam,hogy veszek 2 pár zoknit,csak hagyjon már békén.Adtam neki egy marék aprót,kb. 600 Ft-ot,majd elkezdett ordítani velem,hogy neki nem kell apró és nem akarta oda adni a kifizetett zoknikat,gyakorlatilag már odáig fajult,hogy nekem akart jönni.Mindezt kb. 2-3 perc leforgása alatt. Mit lehet tenni ellenük?Hogyan védekezhet az ember? Ez tényleg törvényes?

2017. ápr. 22. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős nekem is , olyanok ezek mint a kullancsok !
2017. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Hogyan védekezhet az ember? Peldaul ugy hogy nem alsz le veluk uzletelni, egyszeruen levegonek nezed. Ezt az incidenst is magadnak koszonheted felig. Azert vannak ott mert mindig kerul valaki akit le tudnak huzni.
2017. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kell velük üzletelni.

Még szóba állni sem kell velük!

Hiába ajvékolna nekem bárki, mennék tovább...

2017. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!