Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek mitől...

Lányok, nők, nektek mitől szép egy bugyi vagy melltartó?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerű, letisztult, inkább pasztelles színű, jó minőségű, jó anyagú.
2017. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Attól. hogy szexisen leveszed a pasid előtt.


A csipkést kimondottan megvenném, de nem kínaiban és nem feketét.

2017. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis csipke a szélén, vagy valahogy ízlésesen elhelyezve. 19/l
2017. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Kényelmes legyen,de elelje ki a formám,pamut apró csipke díszítés.

Alsó és felső harmonizáljon,szeretem a mintákat,a színeket,akár bohém vagy bolondos is lehet.A kislányos fehérnemű is illik hozzám -bár a korosztályom ilyet nem visel...-de rajtam jó.-Így jellemzik a barátnőim.

42/N

2017. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól szép hogy kényelmes, és lehetőleg nem műszálas. Hosszútávom a műszálas csipkecsodák problémákat okozhatnak- igy csipkés , szexis cuccot akkor veszek fel ha azt akarom hogy valaki lássa. De az nem nekem szép, hanem annak akinek leveszem :)
2017. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kenyelmes, kiemeli amit ki kell, elrejti amit el kell, izlesesen diszitett, nem csicsas, jo az anyaga, minosege is jo, stb.. ez sok mindentol fugg, ugyanugy. Mint barmilyen ruhanal
2017. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg fehérneműm van - mind bugyi, mind melltartó. Sokféle stílusúak, a közös bennük, h. mind nagyon jó minőségű - sajnos az áruk is mutatja...

Van fekete szatén fehér csipkével, fekete tiszta csipke, piros csipkés, szolid pink pöttyössel (kicsit olyan rockabilly-s), sötétkék csipke anyagból, stb.

A maga műfajában mind szép. (Nem volt még rájuk panasz.)

Amint azt korábban is írtak, az a lényeg, h. kényelmes legyen + ahol kell kiemeljen, a bugyi fazonja az alakomhoz passzoljon.

(Nyilván a balcony típusú a 'nyakadba' nyomja a melled, ami dekoltázs szempontjából érdekes...)

Szép az, ha felveszem, és az egész tükörnél lecsekkolom az összképet, kvázi 'megkívánom' általa a szexet, elképzelem, ahogy a párom beindul tőle, és 'kihámoz' belőle.

2017. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!