Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok! Miert van az, hogy...

Tasli2000 kérdése:

Lanyok! Miert van az, hogy fehernemuben sokkal szegyenlosebbek vagytok, mint furdoruhaban (bikiniben)?

Figyelt kérdés
Pedig ugyan az a ketto....szinte...csak mas az anyaga. Mi fiuk ezzel maskepp vagyunk.

2014. júl. 12. 12:34
1 2
 1/16 enkerekelnezest ***** válasza:
69%
Mert a bikinit csak strandon vagy otthon napozásnál hordjuk és azt láthatja mindenki De a fehérnemű az kifejezetten a ruha alá való azt nem láthatja mindenki
2014. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
1. Miért, szerinted a pasik a fehérneműdre kíváncsiak? Inkább a testedre, az meg ugyanannyira látszik mindkettőben. :d
2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem járok strandolni egyáltalán, amíg jártam, akkor is húztam bikini fölé hosszú pólót (+ vastagon naptej), mondjuk én napallergia miatt, de amúgy sem szeretek ilyen kevés ruhában mutatkozni eleve.
2014. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább elvi kérdés. Szerintem kellemetlenül érzik magukat, mert tudják, hogy bámulják őket. 17/f
2014. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok. Pedig fürdőruhából rendes bugyi fazont hordok, fehérneműből pedig tangát, vagy brazilt. Az már más kérdés, hogy fehérneműben csak az aktuális partnerem szokott látni, hisz sehova nem járok ebben. Strandra fürdőruhában megyek, mert az való arra, nem pedig egy csipke fehérnemű szett. Közterületen pedig nem dobálom le magamról a ruhát, csak hogy látszódjon a fehérneműm.
2014. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműben egy ember lát, a párom, és nem vagyok szégyenlős előtte. Bikiniben sokan láthatnak a strandon... olyankor eleinte szégyenlős vagyok, aztán megszokom, mivel mások is abban vannak körülöttem. Nálam ez így megy.
2014. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. Nekem meg mindig erkedes
2014. júl. 12. 18:01
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

elottem a lany barataim siman vannak ugy, szoval ez kapcsolat fuggo.

poloba furdeni, de cikiii xD

2014. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%

Attól még hogy a csajok nem mutogatják magukat fehérneműben nem biztos hogy szégyenlősek.

Én nem tartom magam szégyenlősnek...de a privát fotósorozatot amit a férjemnek készitettem nem mutogatom senkinek..és nem is fogom.

A fehérnemű és a bikini nem ugyanaz. :)


Az utolsó inkább maradt volna csendben.

Nem olvastad hogy nap allergiája van???gyökér...

2014. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

"a privát fotósorozatot amit a férjemnek készitettem nem mutogatom senkinek"


Te nem, de a férjed az igen...ehe...ehe...

2014. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!