Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te zaklatál rendszeresen...

Te zaklatál rendszeresen olyan embert akit nem ismersz és soha nem is láttál? Mennyi a valószínűség erre? Valószínűbb hogy ismerősünk zaklat minket?

Figyelt kérdés

Te irogatnál egy számodra ismeretlen netes eladónak? Lehet családtagja ír?


Üdv mindenkinek,

Kérdésem a következő:

Mint szinte mindenkinek, barátomnak is van, apróhirdető oldalon profilja ahol hirdetése van. Éppen a megunt, vagy helyhiány miatt eladó dolgait hirdeti.


Röviden: Rendszeresen kap olyan üzeneteket, ami már szinte zaklatásnak minősül.

Nem részletezem most.

Mindig más névről ír az illető de mi sejtjük hogy egy személy áll az üzenetek mögött.


Te "zaklatnál" egy számodra totál ismeretlen netes hirdetőt hónapokig?

Különböző üzenetekkel és fenyegetésekkel?


Szerintem ilyet nem tenne vele egy idegen, így hát jól sejtjük hogy valaki ismerős vagy család tag áll az üzenetek mögött?


Ha igen ami szerintünk nyilván való hogy valaki ismerősünk zaklat minket, akkor hogyan tudnánk rábizonyítani?


2017. ápr. 23. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják ugye, hogy SPAM?


Tedd SPAM-ra és elhúzhat a -----z automatikus p---a.

Már bocs, de ezt érdemli aki "zaklat".

Nem is törődöm az ilyen pihent agyú automata gépküldőkkel.

Aztán tehetnek még egy szívességet, kinyalhatják hátul a .... nagy bizniszeikkel.

Hülye Oszkár díjas marhák.

Nekem is elegem van belőlük, mert azt hiszik ők szarják tele a világhálót, sajnos igaz is.

Hulladékból elég!

Szerencsére a legjobb e-mail oldalak erre már megtalálták az ellenszert.

Én p.meg is szüntettem az -emailom ezektől a hülyéktől.

Így aztán küldözgethetik a semmibe a baromságaikat.

Csináltam egy teljesen tiszta e-mailt, amit csak a baráti köreimnek osztottam meg, így a SPAMOSOK elhúzhatak a büdösbe.


A moderátoroknak meg üzenem, hogy ennél durvábbakat megengedtek másoknak.

2017. ápr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
elso vagyok, inkabb te vagy a fogyatekos ha nem tudsz olvasni ne tedd idezojelbe azt irtam szar es nem azt hogy sar.. de mindegy amugy meg igen eleg szorakoztatoak lehettek ha igy fellehet teged huzni egy anonim oldalon:D ha nem valaszolnal a levelekre akkor nem tudna zaklatni es nem is lenne kedve hozza esz leny:|
2017. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Te utolsó valami nagyon fiatal lehetsz, gondolom direkt nem írtam végig azt a szót, se

Inkább leszarlak kiírva ha ez így jobban tetszik :)

2017. ápr. 24. 08:09
 14/16 A kérdező kommentje:

Mit tudsz te ? Ja semmit.

Ha nem tudsz segíteni, ne fröcsögj itt! Kössz.

2017. ápr. 24. 08:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Inkább te tűnsz egy 13 éves kamasz fiúnak akinek nem lehet semmit mondani anélkül hogy felkapnà a vizet. A barátod meg nem lehet hogy trükközik valamivel pl szar cuccokat ad el vagy csúnyákat ír az érdeklőknek? Vagy esetleg ellensége van? Bár nagyon véded ezt az "üzletet" úgyhogy gyanítom hogy vagy rólad van szó vagy te vagy a rosszakaró. Ha csak be nem ismeri az a valaki aki tette nem fog kiderülni. Azt ajánlom hogy tiltson minden rosszakarót egy idő után megunja.
2017. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egyenlore itt te vagy at aki frocsog:D en tok nyugis vagyok de amugy tenyleg jo moka hogy ilyen idegbajos vagy:DDDDD
2017. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!