Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekeket táboroztatok, és...

Gyerekeket táboroztatok, és problémák adódtak. Hogyan küszöbölhetném ki őket?

Figyelt kérdés
Gyerekeket táboroztatok. Tegnap este dobolást, meg ordibálást hallottam a tábor mellett. Amikor zseblámpával odamentem (nem messze vagyunk egy temetőtől) csuklyás alakok álltak körbe valami bábfélét. Én óvatosan kihátráltam, és gyorsan elmondtam a másik táborvezetőnek mi történt. Azonnal lefektettük a gyereket, és megmondtuk nekik, hogy tilos elhagyni a faházat. Egész éjjel virrasztottunk, és nagyon ijesztő volt. A csuklyások tovább doboltak, kántáltak,vonyítottak, meg meggyújtották a bábot. Ma reggel a faluban kérdezőskődtem, és elmondták, hogy sátánisták szoktak halottakat égetni a temető mellett. Nem tudom, higy mit csináljak, mert aggódom a gyerekek biztonsága miatt, és egy nap alatt nehéz új táborhelyet találni. Gyorsan kéne a segítség, mert még 5 nap van hátra a táborból!

2017. ápr. 25. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kisbicska a kés a sebbe. És fotokat késziteni a személyek arcárol aztán futás. Vagy rendőrség kihivása külön kérésel hogy a szirénákat ne kapcsolják be. Letartoztatnak akit elkapnak és a többi hˆlyének eszébe sem lesz vissza menni oda. Mert sztem hulla kiásása majd elégetése elég büntetendő
2017. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt melyik pizsamádban álmodtad, barátom?


Tábor ilyenkor, ja persze. Meg halottakat égetnek, naneeee.

2017. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Lehet poénkodni, de ez nagyon is igaz. Bár lehet, hogy a halottégetést poénból rakta hozzá a boltos (mert tőle kérdztem meg), de a szertartás akkor is megtörtént. (Bár a hulla nagy valószínűséggel báb volt).
2017. ápr. 25. 15:30
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Persze, itt fogsz kérdezősködni egy ilyen eset után. És rád bíznak gyerekeket? Miért nem mész rendőrségre? KAMU!!
2017. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egyszerűen hihetetlen, hogy minden ilyen tematikájú kérdésre az emberek 90%-ának az a válasza, hogy "kamu". A sátánizmus is egy vallás, nem hiszem, hogy ennek a gyakorlása miatt rendőrségre kéne menni (a hullaégetés más lapra tartozik, de az szerintem is kamu), a kedves utolsó válaszolónak pedig írnám, hogy mondjuk azért bíztak rám gyerekeket, mert tanár vagyok. Akik pedig a tábor időpontja miatt kezdenék el az egész "kamu" dolgot, elmondanám, hogy a tábor időpontját nem a gyakorikérdések provokátorainak igényeihez igazítom. És azért kérdezősködöm itt, mert lehet, hogy pont itt kapom a leghasznosabb tanácsokat ezen problémával kapcsolatban.

Remélem, ezutan nem provokatív lesz a válaszok nagy része!

Peace

A kérdező

2017. ápr. 25. 16:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit reszkettetek egész éjjel ha a sátánizmus is csak egy vallás? Akkor mitől rettegtek ennyire, és féltitek a gyerekeket? Komolyan nem értelek.
2017. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekkora kamu már.

Persze a faluban csak nagy nyugodtan mondják, hogy áhh csak a sátánisták égetnek halottakat :DD

2017. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jól van, ha nem hiszitek el, hát ez van. Ja, és a falusiak is félnek tőlük.
2017. ápr. 25. 20:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Melyik faluban történt?
2017. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Csicsky ***** válasza:
Küldtem privát üzenetet.
2017. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!