Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit javasolnátok erre?...

~Gold'Y# kérdése:

Ti mit javasolnátok erre? Mivel küszöbölhetném ki ezt a problémát? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most kamaszodok, nem tudom ez fontos-e, de egész nap csak egy dolgon tudok gondolkozni. Mégpedig azon, hogy egyre jobban beleőrülök egy dologba, ami nem tudom hogy alakult ki. Egyre jobban csak erősödik. Már volt szó Pszichológusról, de valószínüleg csak egy nagyon távoli időpontot fogok kapni. Nem tudom hogy addigra hogyan élem túl, mert napról napra erősebb lesz.

A tünetei: Unott vagyok, egésznap az ágyban fekszem, nincs kedvem semmihez, általában csak ezt az oldalt böngészem segítség iránt.

Ez az egész általában estefelé elkezd enyhülni, majd nagyon boldogan érzem magamat. Aztán elalszom, és mikor felkelek egy 20 perc után újra kezdődik minden, megint kezdődnek a tünetek. Folyton hallom a szívverésemet.


Mi ez a probléma?

Mivel küszöbölhetném ki?

Praktikákat mondanátok, hátha közületek valaki már túlment ezen.


Köszönöm szépen a válaszokat.



2017. febr. 8. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaid, hobbid, nem sportolsz valamit?

El kellene szakadnod a számítógéptől és értelmes dolgokkal foglalkozni.

2017. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is ki kéne mozdulnod. Csak úgy lehet ezen túl lenni ha erőt veszel magadon és felkelsz az ágyból és akkor is csinálsz valami értelmeset ha egyáltalán nincs hozzá kedved. Egyébként én is átmentem hasonlón. Ha gondolod írj privátban. 18L
2017. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Igen, nekem volt hasonló.

A szívverésedet hogy hallod... szoktad fogdozni magadat (mérni, figyelni, hogy szabályosan ver-e) / illetve a szívverésedet nyugtalanítónak találod-e, zavartnak? (Ez nagyon fontos).

Nálam pánikbetegség és depresszió volt sajnos, és nagyon kellemetlen volt amíg nem kezdődött el a gyógyszeres kezelésem.

DE, a gyógyszeres kezeléstől teljesen tünetmentes lettem!


Nem tudom, nálad mi okozhatja, vagy hogy nálad pontosan mi lehet a gond, ahhoz egy kicsit kevés amit írtál magáról az érzésről.


Mindenképpen azt tanácsolom, hogy menj el pszichiátriára (pszichiátria szakrendelő, és nem pszichológus!) , ne aggódj oda elég gyorsan be lehet jutni!

2017. febr. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!