Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg fogok változni vagy...

Meg fogok változni vagy örökké ilyen "gonosz" leszek?

Figyelt kérdés
1 éve az első szerelmemről megtudtam hogy bele szeretett egy srácba és akkor kezdődött a romlásom(Nem akarok többet szentelni a bevezetőre :P). Eleinte csak a szomorúság volt jelen rajtam aztán időről-időre ez a szomorúság nyers utálatba fordult és egyre gyakrabban(és egyre durvábban) kezdtem el beszólni egy-egy embernek és ekkor rájöttem hogy amikor valakit megsértek az milyen jó érzés. És ezért egyre csak durvább lettem és sok olyan véleményt nyilvánítottam ki ami szembe megy mindenki normájával. De egyszerűen mások fájdalma annyira jó érzés.... olyan leírhatatlan ahogy látok valakit sírni és én még inkább rá tennék egy lapáttal mert egyszerűen jó érzéssel,boldogsággal tölt el amikor nem én szenvedek hanem más:D 14/f

2017. ápr. 25. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz, mert fel fogsz nőni xD (remélhetőleg)
2017. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy felnősz, vagy egyszer valaki úgy megrúg, hogy attól nősz fel :)


de most komolyan. 4 év múlva egész másképp látod a dolgokat.

2017. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy lány,majd megváltoztat..
2017. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak simán "gyerekes" vagy, már meg ne sértődj, kinövöd, ez olyan mint a dackorszak a tizenéveseknél, bár van aki itt megragad.
2017. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szadista, és pszichopata. Nem sajnállak, hanem utállak. Egy rakás szerencsétlenség vagy.
2017. ápr. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én ezt nem értem, ha téged zavar hogy másokat lelkileg bántalmazol, miért nem hagyod csak úgy abba? Úgy beszélsz magadról mint egy 3. személyről.
2017. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!