Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó, "parasz...

Miért van ennyi bunkó, "paraszt" ember a gyk-án? Elnézést kérek a falusiaktol .

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem azokhoz akik már adtak olyan választ amivel a kérdezőt sérteték, szidták. Lekicsinyelték, stb. ( pl: minek kerdezted meg ) azoknak ez miért jó????????

Miért jó teszem azt a helyesírásért megszólni valakit??? Vagy mert egy számodra nyilvánvaló kérdést tesz fel?????

Vagy mert itt gyűjt önbizalmat?????? Miért????????? Nem értem, hiszen nem is ismeritek egymást mégis lenézitek a másikat..



2017. márc. 27. 21:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Néha lekell beszélni egy-még emberről és amikor látod hogy nem fogja fel akkor igen is meg kell mondani nekik a tutit. Ok nélkül nem kell leszólni senkit de valaki csak ebből ért. Pl. Múltkor volt itt valaki aki csak azért akart lefeküdni a barátjával mert a barátnői szerint gáz hogy még nem csinálták vagy valaki aki nem akarta ott hagyni a férjét aki ütötte vágta. Na néha ezeknek kell hogy megmondja az ember az igazat még akkor is ha csúnyán jön le mert a szép szó nem hat.
2017. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
*egy-két emberről dolgokat
2017. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Ha kérdez, akkor tegye meg azt a szìvességet, hogy írjon helyessen. Senki nem ír 100%-ban helyesen, de ott ahol már minden 2. Szavat helytelenül ír le, ott mar baj van.
2017. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kategóriában vannak olyanok. Például a "Természettudományok" rovatban elég értelmes emberek vannak.
2017. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

"A tudas ott kezdodik ahol mar kerdeseink vannak.."

Jaj egyebkent a helyedben elengednem ezt a gondolatot. Jobb lesz ha most 10-en egyetertunk veled hogy jajj milyen csunyak a gyokerek a neten? Itt a bunko valaszolokat ertem. Es szerintem az akinek szinte minden szava helytelen ES a mondat szerkezete ertelmezhetetlen az elobb alkossa meg fejben a kerdest utana replikazzon ha valami nem tetszik.

2017. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Amit az ső írt azt értem, de nem ezekről van szó... Hanem pl ma olvastam egy olyat hogy a csaj irta hogy az orvos azt mondta neki 1 honap mulva megjon, erre jot a sok bu*i hogy ilyet egy orvos biztos nem momd , meg hogx a kiscsaj ravangerjedve a temara, meghogy minek hatidgal stb... Ilyenkor olyan szivesen lehordanam mindegyiket a sargafoldik hogy csak na... Nagyon felidegesit, ( ahogy most 2. Valaszolo)


Te nyomorult nem gondolsz arra hogy a telefonja a szamara ertelmetlen szavakat atirja masikra??? Mert pl. Az enyem eloszerettetel csinalja ezt... Teszem azt gomb helyett domb.. Stb... De te drága tökéletes szemét kérlek szépen kimélj meg engem az okoskodó komentjeidből, és szépen értelmezd a hupikéktörpikéket hogy miért nen szeretik okoskatörpöt.

Elnézést a kifelyezésekért ( bár bevallom ez elég kulturált ahoz képest amit legszivesebben leirtam volna te utolso kis okoska)

2017. márc. 27. 22:08
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Atyaég!

3-as válaszoló osztja az észt a helyesírásról!

Megérett a világ a pusztulásra.

2017. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok emberek ugyan ott vagyunk hogy a helyesiras... Miért????? 😱😱😱😱😱😱
2017. márc. 27. 22:13
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Az eddigi hozzászólásaidból ítélve te miben különbözöl azoktól az emberektől, akiket kifogásolsz, kérdező?
2017. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, olyan személyes, intim kérdésekkel a nethez, IDEGENEKHEZ fordulni, amiket a szüleidtől kéne megkérdezned, ha 6, 8, 11 éves vagy, vagy amit hozzáértőtől, kompetens személytől kell megkérdezni, mentális betegséget jelez, bizarr, stb. Meg kell mondani a gyerekeknek, ha felnőtt vagy, hogy az a helyes, ha ezzel a kérdéssel a szüleihez és a többi, róla gondoskodó felnőtthöz fordul, nem pedig idegenekhez egy GÉPEN keresztül!

Ha valaki itt kérdezi meg, hogy egy adott helyre hogyan kell bejelentkezni pl., vagy egy adott intézményben mi a dolgok menete, szintén ez a helyzet. Kedvesem, az nem jutott eszedbe, hogy az adott intézményt kérdezd?


Egyszerűen kiborító az ilyen szintű ostobaság.

2017. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!