Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek volt már valami ijesztő...

Kinek volt már valami ijesztő táboros vagy erdei iskolás élménye?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

milyen jellegűre gondolsz?

(mármint a "cucc" miatt kérdezem főleg)

2017. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan volt, amikor igazából a semmitől féltünk.

Ötödikben utaztunk le egy vidéki üdülőhöz, ahol az egyik szoba lentebb volt, mint a többi, belelógott a kertbe. Akik ott voltak, éjfél tájt felrohantak, mondván, hogy rohadtul félnek, mert elviszi őket a Slender Man. Jobb öltet híjján bejöttek a mi szobánkban, és vagy bebújtak valaki mellé az ágyba, vagy a földön aludtak.

2017. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4.-ben voltunk táborozni, jurtákban aludtunk egy mezőn, és egyik éjszaka hatalmas vihar volt, villámlott, dörgött meg minden. Na, akkor többen elsírták magukat, illetve rettegtünk:) ráadásul egy nagy kutya is volt a közelben, amitől mindenki félt, de valójában volt gazdája és barátságos volt.
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Pont minap történt, hogy valami nagy kiabálást hangoskodást hallottunk, állítólag sátánisták voltak, és halottakat égettek, de nem mond semmit egy tanár sem.. :/
2017. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A házban ahol aludtunk 11 évesen, állítólag egyesek szerint a padlás lyukain benézett egy szem (rozoga volt a tető), de én nem hittem nekik, csak röhögtem, ahogy visítottak.

Egy másikban viszont annyira leitta magát egy csaj, hogy majdnem kómába esett. Na akkor megijedtem, ráadásul szobatársam volt.

Várj, eszembejutott egy durva: osztálykirándulás, hárman voltunk 1 szobában. A sötétben vmi ördögi-pokoli dolgokról beszélgettünk, és hirtelen, mint utóbb kiderült, ugyan azt az érzést éreztük, zuhanásszerű, pánikszerű örvénylő érzést, folytak a könnyeink, és mindhárman elkezdtük a Mi Atyánkat, hogy űzzük el az érzést/valamit. Na akkor az durva volt.

2022. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!