Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a Blanka nagyon...

Szerintetek a Blanka nagyon csúnya név?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten utálom a nevemet, és sokat csúfoltak miatta. :( Persze ha nem csúfolnának, akkor is utálnám, de mindegy. Semmi nőiesség nincs benne, ráadásul még becézni se lehet normálisan. :( Oké, kövezzen meg, akinek Blanka a neve, de ez az én véleményem. Sokkal inkább tetszenek a tesóim neve, a Panna és Hanna. Szerintem sokkal cukibbak, mint ez a kemény hangzású Blanka. Egy alvilági szörnyeteg jut róla eszembe legfeljebb, vagy a búbos banka... De tényleg. Ha felnőtt leszek, akkor 1000%, hogy megváltoztatom esetleg Rebekává vagy Brigittává, csak ne Blanka legyek. Mi a véleményetek róla? Szerintetek is ronda, nagyon? Várom főleg a Blankák véleményét! ^^

2017. ápr. 27. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit valóban komoly hangzású, de nem csúnya. Van Blanka ismerősöm, őt Blansinak becézzük.
2017. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon szép név, engem Annának hívnak de örülnék ha Blanka lennék. :)
2017. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy kategória a Hannával, bevallom, annyira nem tetszik, de pl. a Pannával ellentétben egy felnőtt nőnek is el tudom képzelni.

A Bianka mondjuk jobban tetszik, pedig csak egy betű a különbség.

A csúfolkodással kapcsolatban pedig annyit: mindegy, hogy hívnak, ha beléd akarnak kötni, úgyis találnak valamit, szóval nem ezen múlik.

2017. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem szép! Én a helyedben nem változtatnám meg, de ez a te döntésed.

Nekem Bíró Blanka jut eszembe,aki a Ferencváros női kézilabda csapat kiváló kapusa.

2017. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik! :)
2017. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is így hívnak, nekem nincs vele bajom, szerintem szép:) Becézni is lehet, mondjuk én nem igénylem, hogy folyamatosan becézve legyek, vagy hogy mindenképpen legyen egy becenevem.
2017. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a kedvenc nevem, de csúnyának nem mondanám. Nekem a ronda név a Brünhildával kezdődik. Amúgy a Pannánál jobban tetszik a Blanka.
2017. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem csúnya :) bár nem adnám a gyerekemnek, de nem is gondolnám, hogy a Blanka név miatt valakit csúfolnak.
2017. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cseppet sem rosszabb, mint a Brigitta, a Rebekánál meg százszor jobb. A Pannánál meg a Hannánál viszont ezerszer. MINIMUM! ÉS egyáltalán nem csúnya.
2017. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én ugyan Feri vagyok, de barátoknak csak Blanka. :D Szerintem szép név. :P
2017. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!