Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme, nagyon ronda...

Van értelme, nagyon ronda emberként tovább élni?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban is ronda voltam. Iskolában úgy csúfoltak: Quasimodo, Gollam/smeagol, ork. Többször az utcán is beszóltak nekem: Nézd má, fúj de csúnya gyerek! Úristen milyen ronda ő! és sorolhatnám. Felnőttkorban ahogy öregszek egyre rondább leszek. Próbálom mindig a maximumot hozom ki magamból. De még így se közelítem meg az átlagos szintet sem. Sosem voltak barátaim, sosem volt párom, mert mindenki undorodik tőlem. Ahányszor próbáltam neten ismerkedni. Ahogy ismerkedésen elküldtem magamról a képet egyből eltűntek az emberek. Ezek után mi értelme élnem?

2017. ápr. 14. 12:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Az emberek nagyon gonoszak, engem is èrt sok csapàs a sùly miatt de àtlèptem rajta ès tettem ellenne hogy ne legyenek sùlyproblèmàim. Nehogy màr azèrt vess vèget az èletednek mert Te úgy gondolod ronda vagy. Mindenkinek meg van a maga pàrja. Ne add fel :)
2017. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Senki se tehet milyennek születik, a téged csúfolók buták és parasztok, az se jobb.

Próbálj meg kozmetikusnál sminkkel kicsit szebbé tenni az arcod. Nézd meg a médiában lévőket, sztárokat! Smink nélkül bűn ronda mind!

2017. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

1-es! Ha tùlsùlyos vagy, azon tudsz vàltoztatni! Aki csùnya, azon nem lehet. Közel sem ugyanaz a kettő. Tudom, mert miòta lefogytam, mindjàrt lett parom.


Kèrdező! Mindenki megtalàlja a maga pàrjàt. Keress rà a neten, van egy brit sràc, irtò csùnya szegèny, de mègis van èletkedve, önbizalma, és egy csinos làny a baràtnője, aki szereti. Soha ne add fel.

2017. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, éltessen a bosszú.
2017. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ez a problémám. Gyerekkoromtól fogva utálom a külsőmet, és én is egyre rondább leszek az öregedéssel. Az utóbbi években emiatt súlyos depresszióba is estem, még a lakásból sem megyek ki. Legszívesebben megölném magamat, de édesanyám miatt nem tehetem. Nagyon kevesen tudják, milyen érzés az , ha az ember utál a testében élni. Én megértelek.
2017. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
90%

Én is így nőttem fel, világ életemben csak leszólásokat kaptam a külsőm miatt.


Gyerekkoromban kiálló fogam volt, és nagy, elálló fülem, ezek mára nem annyira látszanak, de így is ronda, karakteres fejem van.


Az sem segített hogy 20 éves koromig egyszerűen nem tudtam hízni, izmosodni, vézna voltam...azóta meg mintha fordult volna a kocka, és ha nem minimálisat eszek, akkor hízok...


De nézzük sorba:


Általános iskolában saját apám is "gilisztásnak" meg "tapsifülesnek" csúfolt, mások még durvábbakat mondtak. Legrosszabbul az esett, mikor a lányok összeírták egy füzetbe, melyik srácról mi a véleményük. Mindenkiről csupa kedves, jó dolgot írtak...Rólam meg azt, hogy "Plasztikai sebész nehéz esete".


Szakközépben szintén kimaradt a csajozás, bulizás a külsőm miatt. Ott szintén rosszul esett, mikor szimplán mentem a folyosón, és hallom hogy mögöttem megszólal egy osztálytársam hogy XY-nak szopogatott nyalóka feje van...


Egyetemen szerencsére már nem a külső volt az első, de így is látom, hogy mások mind becsajoznak, nekem meg volt 1-2 csajom egy időben és ennyi. Évek óta senki rám se néz.


Volt hogy buszon ültem, leül elém egy anyuka és mondja a gyerekének "Nézd milyen csúnya a bácsi...". Hát ott konkrétan elgondolkoztam hogy agyonverek egy anyát a saját gyereke szeme láttára és akkor még én leszek a szemét...


Egy időben edzettem is, az se jött be.


Volt, hogy egy gyakorlatilag modell férfi testére Photoshoppoltam a saját fejem, teljesen hihető, nem amatőr módon és úgy mentem fel ismerkedős oldalakra. Erre a nők ugyanúgy elutasítóak voltak, hiába a 10/10 test, ha az arcod ronda. Míg fordítva a modell arcú férfinál szinte 10 percenként jött egy üzenet hogy micsoda test...


Vagy régen tök jól el lehetett ismerkedni interneten, de mára az is csak húspiac lett. Régen a dumámmal meg tudtam fogni a nőket, így volt mondjuk 100-ból 2-3 akik nem hagytak ott ha képet mutattam. De manapság már konkrétan semmi.


Teljesen lehangoló, mikor azt látom, hogy 1-1 jóképű kollégám, haverom szinte vonzza a nőket, flörtölnek velük, a nők keresik a társaságukat. Gyakorlatilag nem tesznek semmit, csak léteznek és megtalálják őket a nők. Engem meg ha meglátnak, már messziről elkerülnek hogy még véletlenül se kelljen kontaktba kerülniük velem. Vagy ott vannak a Tinder és társai. Más haveroknak minden nap van 10 új "Match". Nekem meg konkrétan hónapok alatt SEMMI. Egyszerűen nincs emberi lény akinek tetszenék :D

2017. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Amúgy igazából azt tudod tenni amit én.


Szarsz az egészbe, és felépíted a saját, önálló életed, amiben boldog lehetsz.


Keresel egy jó munkát amit szeretsz csinálni, keresel jó hobbikat amiket szeretsz csinálni, utazgatsz, netezel, játszol, fejleszted magad.


Gyakorlatilag egyedül még szabadabb az ember, mint társakkal, azt csinálsz amit akarsz, oda mész ahova akarsz. Ugyanúgy élem az életem mint mások, csak társaság és barátnő nélkül.

2017. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, én is ebben a helyzetben vagyok, pedig nekem csak a füleim állnak el.... 20/F
2017. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!