Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hazaviszem a barátomat magyaro...

Hazaviszem a barátomat magyarországra és otthon lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

az az igazság hogy már nagyon régen nem voltam magyarországon (5 éve) és most hazaviszem az angol pasimat (általában a szüleim jönnek ki hozzám) és a pasim nagy chipses de szinte csak garnéla rákos chipset eszik (én annyira nem vagyok nagy chipses) és a kérdésem az lenne hogy otthon árulnak garnéla rákos chipset? Megmondom őszintén hogy én nem emlékszem rá meg nem is foglalkoztam igazából ezzel, de ha nem lehet kapni akkor felkapolnánk itt mert 3 hétre mennénk és "meghal" ha nem eheti a kedvenc nasiját :)


köszi a válaszokat

egyébként főleg a walkerses garnéla rákosat eszi vagy garnéla rákkos pringlest nem tudom magyarországon lehet-e akármelyiket kapni?


2017. ápr. 27. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dilemma.
2017. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

neki az :))

na de komolyan ha valaki tud akkor írja meg köszönöm

2017. ápr. 27. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán túléli azt a pár napot szemét kaja nélkül... Nem, nincs itthon ilyen amúgy. Walker alapból soha nem is volt, Pringlesből is csak pár alap ízt hoztak be.
2017. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben lehet kapni néha rákszirmot, mega tescoban is azt hiszem, de gondolom az nem ugyanolyan. Szerintem inkább tárazzatok be belőle..:)
2017. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) akkor valózsínűleg itthon bepakolunk egy két csomaggal
2017. ápr. 27. 20:48
 6/8 A kérdező kommentje:
a rákszirmot is szereti bár az másabb igen és köszi a tippet :))
2017. ápr. 27. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Bazz, jo, h nem a Szaharaban laksz, m akkor ott vajon mit enne a szegeny csavo?...irigylem azokat, akiknek "ekkora" problemaik vannak :D
2017. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Hogy neked mekkora gondjaid vannak b*zdmeg...
2017. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!