Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni hogy soha...

Hogyan lehet elérni hogy soha többé ne zaklasson az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Az iskolában minden héten mondja,hogy pénteken bulizni megy és menjek én is.Elmondtam neki ár százszor hogy én nem akarok,de este 8-9 felé megjelenik és felcsenget,hogy le akar hívni.Hogy lehet ezt elkerülni? Aztán a ház előtt beszélgetnek a haverjaival még vagy 2 órát.Zavar,idegesít.Én nyugalmat akarok pénteken,nem idióta gyerekek utcai koborlasaval foglalkozni.Riadalmat kelt,felzaklat a hülyeségével.17/F

#pihenés #Osztályának
2017. ápr. 27. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó éjszakát neked is!
2017. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egyszer nyithatna ajtot apud, aki helyretehetne a kis kocs_ogot.
2017. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én simán rádobnék egy zacskó pisit az emeletről.
2017. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clay Morrow ***** válasza:
Még mindig ezt kérdezgeted ?
2017. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy érzem már milliószor elmondtad neki, de őt nem érdekli. Azt ajánlom vedd ezentúl figyelmen kívül. Ha hív ne vedd fel, ha csenget ne nyisd ki. És ha a suliban megkérdezi miért, akkor válaszold hogy már elmondtad ezerszer hogy ne zaklasson.

Ha továbbra is problémákat jelent számodra beszélj a szüleiddel, egy tanárral vagy az iskola pszichológusával.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!